کتاب روزهای خوب خدا در مراسم صبحگاه سپاه قدس گیلان رونمایی شد.

به گزارش ستاد کنگره شهدای استان گیلان، کتاب روزهای خوب خدا با حضور سردار عبدا…پور جانشین فرماندهی محترم سپاه قدس استان گیلان، جناب سرهنگ حسینی معاون محترم هماهنگ کننده سپاه قدس  ،جناب سرهنگ بایرامی معاون اجرایی سپاه قدس ،جناب آقای جوادی مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه قدس استان گیلان و همچنین با حضور تمامی کارکنان سپاه قدس گیلان در مراسم صبحگاه سپاه قدس گیلان رونمایی شد.

در این مراسم جناب آقای جوادی رئیس ستاد کنگره شهدای استان گیلان در پاسخ به این سوال که چه مقدار از وقت و هزینه صرف تدوین و چاپ این کتاب شده است توضیحاتی را ایراد نمودند.

وی بیان داشت کتاب روزهای خوب خدا کارنامه عملیاتی لشکر قدس گیلان در ۸ سال دفاع مقدس است.

در ادامه ایشان خاطر نشان کردند در طی ۸ سال دفاع مقدس، لشکر گیلان، حضور بسیار خوب و فعالی در جبهه های مختلف داشتند که ثبت و ظبط این حضور بسیار لازم است. ایشان اظهار نمودند رزمندگان گیلان در ۱۰ عملیات کلیدی در ۸ سال دفاع مقدس توسط لشکر قدس گیلان شرکت نموده اند که ما سعی کردیم برای این عملیات ها در طی ۱۰ سال تحقیق و پژوهش که توسط مرکز تحقیق و پژوهش ستاد کنگره سرداران ، امیران و ۸۰۰۰ شهید استان گیلان انجام شده است را به شکل کتابی در قالب جلد های اول و دوم انتشار دهیم لازم بذکر است که جلد های دیگر این کتاب پس از اتمام تحقیقات و پژوهشها تدوین و چاپ می گردد.