کتاب «حبیب حرم» منتشر شد

0
588
کتاب «حبیب حرم» با موضوع مروری کوتاه بر زندگی شهید مدافع حرم «حبیب روحی چوکامی» به قلم ام‌البنین محمدحسینی منتشر شد.
نویسنده کتاب شهید «حبیب حرم» در معرفی کتاب خود گفت: آشنایی من با شهید مدافع حرم حبیب روحی از طریق همسرم بود و از طریق سایت ها و فضای مجازی مراسمات این شهید را دنبال می کردم و بعد از سه ماه از شهادت این شهید در مراسمی در سپاه قدس گیلان در مجمع بانوان با همسر شهید روحی آشنا شدم.
وی افزود: در اسفندماه ۹۴ به خانه شهید روحی رفتم و کتابی را که درباره پدرم نوشته بودم به نام خاطرات خوبان ۱ را به همسر شهید روحی هدیه دادم. به این منظور که شاید سخنان مادرم که در این کتاب نوشتهه شده بود مورد استفاده وی قرار گیرد، همسر شهید روحی بعد از خواندن چند صفحه از آن کتاب از من در خواست کرد که کتابی درباره زندگی نامه شهید روحی بنویسم.
محمد حسینی بیان کرد: من به همسر شهید گفتم که پس از مطالعه کامل کتاب تصمیم نهایی خود را به من بگو و من با مشورت با خانواده تصمیم گرفتم که نوشتن کتاب زندگی نامه شهید حبیب روحی را بر عهده بگیرم.
نویسنده کتاب حبیب حرم ادامه داد:  این کار را بعد از تماس با ستاد کنگره شهدا در روز ۱۵ فروردین ۹۵ شروع کرد، گفت: بعضی از مصاحبه ها را حضوری و بعضی دیگر را از طریق تماس تلفنی انجام دادم همچنینن مصاحبه ای با آقای مریدیان که از جانبازان و مدافعان حرم هستند با هماهنگی قبلی در عید فطر پارسال به خانه شهید روحی آمد و به صورت حضوری با وی مصاحبه انجام دادم.
وی با بیان اینکه دو مصاحبه سخت ترین قسمت کارم بود، افزود: یکی مصاحبه با مادر شهید و دیگری با یکی از دوستان این شهید که به او گفت کار نیمه تمامی دارم من اگر برنگشتم تو بقیه اش رو انجام بده.
نویسنده کتاب شهید حبیب روحی افزود: برای انجام این کار سختی های زیادی را متحمل شدم ولی با توسل به این شهید کار برایم آسان می شد، وقتی این کتاب به چاپ رسید احساس کردم کمی از دین خود را بهه این شهید اداء کردم
کتاب «حبیب حرم» منشر شد
نام کتاب : حبیب حرم
توضیح : مروری کوتاه بر زندگی شهید مدافع حرم «حبیب روحی»
نویسنده : ام‌البنین محمدحسینی
ناشر : مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس
موضوع : مدافعان حرم / سرگذشتنامه
تیراژ : ۱۰۰۰
نوبت چاپ : اول
صفحات : ۱۱۵ صفحه
قیمت : ۶۵۰۰ تومان
نوید شاهد/

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

+ 53 = 55