کارگاه طراحی پوستر عاشورایی برگزار می شود

0
696

کارگاه طراحی پوستر عاشورایی با حضور «شیخ‌رضایی» در رشت برگزار می‌شود

 

به گزارش سراج هشت، کارگاه طراحی پوستر عاشورایی با حضور محمدصابر شیخ‌رضایی و با هدف ارتقای سطح کیفی طراحی و تولید پوستر، در رشت برگزار می‌شود.

 

دبیر برگزاری این کارگاه اظهار کرد: تلفیق هنر و مذهب و کارکرد آن و قدرت تأثیرگذاری هنر بر مانایی، ماندگاری و گسترش ابعاد مختلف آئین‌های مذهبی کمک شایان توجه‌ای می‌نماید.
محمدمحسن علیزاده با بیان اینکه «محمدصابر شیخ‌رضایی» تجربیات خود را در این کارگاه دو روزه طراحی پوسترهای عاشورایی به اشتراک خواهد گذاشت، افزود: وی از طراحان برجسته کشور و صاحب ده‌ها عنوان برتر در عرصه گرافیک و پوسترسازی در سطح ملی و بین‌المللی است.
دبیر برگزاری کارگاه طراحی پوستر عاشورایی با اشاره به رایگان بودن ثبت‌نام در این کارگاه، تأکید کرد: علاقه‌مندان پیش از حضور در این کارگاه، حتماً باید با مراجعه حضوری به حسینیه هنر رشت و یا تماس با شماره ۰۹۱۱۷۶۱۱۳۱۰ برای ثبت‌نام اقدام نمایند.
وی در پایان تصریح کرد: کارگاه طراحی پوسترهای عاشورایی، روزهای یکشنبه و دوشنبه، ۳ و ۴ شهریور ۹۸، با حضور جمعی از هنرمندان و طراحان استان گیلان در حسینیه هنر رشت، واقع در میدان بسیج (صیقلان)، کوچه جورابچی برگزار خواهد شد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

+ 29 = 30