پویش مردمی نذر مهر مادری در شهرستان لاهیجان

0
1082

به گزارش سراج ۸ ، مصطفی پولادرگه ، دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی شهرستان لاهیجان بیان داشت ، هم زمان با میلاد حضرت زهرا (س) و ایام دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، پویش “مهر مادری” با محوریت نذر و کمک مردم برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این طرح ویژه ی خدمت رسانی به مردم محروم شهرستان لاهیجان می باشد ، افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا در ماه های اخیر و سخت شدن معیشت مردم  و وضع اقتصادی ، به ویژه خانواده های محروم شهرستان ، این پویش در ۳ موضوع (نان ، دارو و کرایه خانه) اقدام به جمع آوری کمک های مردمی و خدمت رسانی به جامعه ی هدف خواهد شد.
دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی شهرستان لاهیجان ضمن اشاره به خدمات متعدد و مستمر هیئت های مذهبی و گروه های جهادی و مردمی در خدمت رسانی به مردم در ایام شیوع بیماری کرونا ، اظهار داشت : این پویش با همکاری ۶ هیئت مذهبی در شهرستان  لاهیجان تحت عنوان قرارگاه مردمی محله محور (جبهه ی همدلی) شهرستان لاهیجان برگزار میشود.

 

پوستر پویش:

پویش مردمی نذر مهر مادری در شهرستان لاهیجان
پویش مردمی نذر مهر مادری در شهرستان لاهیجان

 

 پویش مردمی نذر مهر مادری با همکاری و تعامل بیش از ۶۰ مجموعه مردمی که شامل هیئات مذهبی استان گیلان، گروه‌های جهادی و خیریه و سایر مجموعه‌های مردمی که در محله‌های سطح شهرستان های استان گیلان در حال انجام فعالیت است و در ایام الله دهه فجر برگزار می‌شود.

این پویش مردمی با تأسی گرفتن از  وجهه‌ی شخصیتی بی بی دو عالم حضرت زهرا(سلام الله علیه) که در طول عمر کوتاه اما پربرکت خود شهره به احسان و انفاق بوده‌اند و کمک کننده به محرومان و ایتام در ایامی که به واسطه ی شیوع ویروس منحوس کرونا در سطح جامعه ، مردم به خصوص خانواده‌های نیازمند و مناطق محروم با سختی معیشتی و اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند ، برگزار می گردد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

11 + = 19