یوبی‌سافت امروز به صورت هم‌زمان دو بازی Assassin’s Creed: Rogue و Assassin’s Creed: Unity را به ترتیب برای کنسول‌های نسل هفتم و هشتم عرضه کرده است تا بتواند مخاطبین هر دو نسل را با دو بازی متفاوت، جذب دنیای اساسین‌ها کند. AC: Rogue روایت‌گر داستانی بعد از جریانات قسمت چهارم این مجموعه است و شخصیت اصلی داستان به نام Shay Patrick Cormac، یک اساسین است که پس از خیانت همکاران خود، برای انتقام از آن‌ها تبدیل به یک تمپلار می‌شود. گیم‌پلی بازی بسیار شبیه به قسمت چهارم این مجموعه (Black Flag) است و نبرد‌های دریایی در کنار شهرهای بزرگ در بازی دیده می‌شود. این اولین بازی در کل مجموعه‌ی AC است که بازیکن در قالب یک تمپلار ایفای نقش می‌کند و علیه فرقه‌ی اساسین قیام می‌کند.

این بازی هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ موجود است و کاربران پلتفرم PC مایکروسافت ویندوز باید تا سال ۲۰۱۵ برای تجربه‌ی این عنوان صبر کنند.

اما نکته ی قابل توجه نحوه ی ساخت و تئوری های پشت پرده ساخت این بازی است که کمپانی دشمن یعنی یوبی‌سافت (Ubisoft) در ساخت بازی های خود از جمله مجموعه بازی های Assassin’s Creed بکار برده و می برد.

شما عزیزان از چند و چون این مسئله با دیدن فیلم زیر آشنا خواهید شد تا بتوانید تحلیلی درست از این بازی ها داشته باشیم و بدانیم که چه دنیا و تفکری در دست جوانان ایران اسلامی، در حال ساخته شدن توسط این دشمنان نرم افزاری است.

ویدئوی نسخه جدید این بازی با حجم ۹ مگابایت

دانلود تحلیل این بازی با حجم ۱۲۲ مگابایت کیفیت خوب

مناسب برای پخش در همایش ها و … | مخصوص فعالین فرهنگی