امیرحجت مرادی مدیرعامل اتحادیه موسسات و تشکل های قرآنی مردمی استان گیلان با اعلام این خبر گفت:این همایش باحضور مدیران موسسات مردمی،مدیران خانه های قرآن روستایی و خانه های قرآن شهری استان گیلان و با همکاری و مشارکت دارالقرآن الکریم اداره کل تبلیغات اسلامی استان گیلان برگزار شد.

وی گفت: در این همایش کارشناسان ورابطان قرآنی ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان های استان گیلان نیز به دعوت این اتحادیه و دارالقرآن استان حضورداشتند.

مرادی گفت: حمید کوه پیما مسئول دارالقرآن الکریم اداره کل تبلیغات اسلامی و امیرحجت مرادی مدیرعامل اتحادیه نسبت به تبیین طرح های سال ۱۳۹۳ پرداختند و در ادامه ضمن ابلاغ سهمیه موسسات و تشکل های قرآنی مردمی به سوالات مدیران موسسات و تشکل ها و کارشناسان قرآنی پاسخ گفتند.

مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی گیلان گفت در این همایش حجت الاسلام گلمیرزاده معاون آموزشی فرهنگی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی ضمن سخنانی از موسسات و تشکل های قرآنی را از مصادیق فعالت ها ی جهادی و خودجوش مدنظر مقام معظم رهبری دانست و از آنان خواست از دستگاه ها در خصو اجرای منویات مقام معظم رهبری مطالبه نمایند.

مدیرعامل اتحادیه موسسات و تشکل های قرآنی مردمی استان گیلان گفت: در خاتمه این همایش و در ایام سالگرد تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی  از معاون فرهنگی پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی و مسئول دارالقرآن الکریم استان و دیگر کارشناسان و رابطان قرآنی دفاتر شهرستانی سازمان تبلیغات اسلامی از سوی اتحادیه  تقدیر و لوحی به پاس قدردانی تقدیم گردید.