همایش خانواده فاطمی برگزار می گردد

0
1001

همایش خانوداه فاطمی در رشت برگزار می شود

به گزارش سراج هشت، همایش خانواده فاطمی به همت جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی،گیلان  در شهرستان رشت برگزار می گردد.

این همایش با سخزانی سرکار خانم دکتر تحریری نیک صفت، دوشنبه ۳۰ دی در سالن اجتماعات کانون جوانان بسیج رشت از ساعت ۱۰ صبح برگزار می شود.

سرکار خانم پرسا اهداف این همایش  که در راستای کنگره ملی خانواده که تاریخ ۲و۳ بهمن در تهران برگزار میگردد؛ این است که ضمن شناسایی آسیبهای خانواده ویا پیشگیری از ناهنجاری هاونابسامانیهای خانواده میبایست تمام تلاشمان این باشد که برای رسیدن به شاخصه های اصلی یک زندگی ایده آل همت نماییم . وبنیانگذار ارکان تشکیل دهنده خانواده ای منطبق بر استانداردهای تربیتی دینی وروانشناسی اسلام محور باشیم. تاخروجی آن انسانهای شایسته ای باشند که بتوانند جامعه ای برمبنای تمدن اسلامی را تجربه نماییم.مناسبات روابط اسلامی را درک وشیوه های زندگی با تربیت نسل صالح وتوجه به همنوعان خود را اولویت قراردهیم.بهمین منظوریکی از مهمترین ماموریت بنیاد خاتم وجبهه فرهنگی ومردمی، مبحث خانواده میباشد.

ضرورت دارد که از طریق تلاش مجدانه جهادگران جوان وپردغدغه در عرصه خانواده هر از چند گاهی دور هم جمع شده و در راستای ساماندهی فعالیتها بصورت خودجوش وبا هم افزایی برای تحقق ارزشهای متعالی گفتمان سازی نماییم.
مجمع فعالان خانواده جبهه فرهنگی میبایست با راه اندازی شبکه های فعال در حوزه خانواده را پیش رو داشته باشیم وارتباط خود را با جبهه فرهنگی قطع نکنیم.
انسجام بخشی میبایست جزء اهداف جبهه باشد. ودر این حوزه باید جبهه معارض نیز شناسایی ومتقابلا جریان سازی شبکه فرهنگی دینی صورت گیرد.
در پایان از شما کنشگران وفعالان انتظار میرودکه یک نقشه راهی را از سیاستهای کلی سلامت خانواده مدنظر ومهندسی نمایید. و در راستای تشکیل خانواده سالم ،تسهیل در امر ازدواج جوانان وبرنامه هایی در امورات زنان و حمایت از خانواده پایدار با یک نگاه جهاد ی و دلسوزانه به نظام وجامعه گامهای موثری برداریم.
امیدداریم که بتوانیم همه باهم جامعه ای سالم وبا خانواده ای مهدوی و فاطمی ودل آرام را شاهد باشیم.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

29 − 23 =