نماینده ولی‌فقیه در گیلان: استان گیلان نیازمند توجه ویژه به پارک‌های علم و فناوری است

0
973

 به گزارش سراج۸ ، نماینده ولی‌فقیه در گیلان با تأکید بر ضرورت توجه ویژه به پارک‌های علم و فناوری این استان گفت: گیلان با وجود طبیعت زیبا دارای محرومیت‌های فراوانی است.

آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی‌فقیه در گیلان
آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی‌فقیه در گیلان

به نقل از تسنیم آیت‌الله رسول فلاحتی نماینده ولی‌فقیه در گیلان امروز در دیدار معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و هیئت همراه با وی با اشاره به اینکه استان گیلان نیازمند توجه ویژه به پارک‌های علم و فناوری است اظهار داشت: در سال‌های اخیر اقدامات خوبی در پارک‌های علم و فناوری کشور انجام شده اما استان ما به توجه ویژه‌تری در این حوزه نیازمند است.

وی با تأکید بر اینکه استان گیلان با وجود طبیعت بکر و زیبا دارای محرومیت‌های زیادی است خاطرنشان کرد: متاسفانه زباله‌های برجای مانده از ورود گردشگران به نقاط مختلف گیلان آسیب‌های فراوانی را متوجه این استان کرده و باید در این زمینه با عزمی جدی‌تر اقدامات لازم انجام شود.

امام جمعه رشت خواستار توجه بیشتر به جوانان شد و بیان داشت: اگرچه هم‌اکنون نیز به جوانان مستعد و خلاق ایرانی بسیار میدان داده شده است اما باید مدنظر داشته باشیم که توجه بیشتر به آنها موجبات توسعه و پیشرفت کشور را فراهم می‌کند.

پارک‌های علم و فناوری گیلان از امکانات محدودی برخوردار هستند.

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور نیز در این دیدار با بیان اینکه پارک‌های علم و فناوری گیلان از امکانات محدودی برخوردار هستند بیان کرد: در پارک‌های علم و فناوری این استان سرمایه‌گذاری‌های مناسبی انجام نشده و زیرساخت‌های گیلان دچار کمبودهای قابل ملاحظه‌ای است.

سورنا ستاری با اشاره به اینکه باید برای توسعه پارک‌های علم و فناوری و مراکز دانش بنیان استان گیلان اقدام کنیم این موضوع را نیازمند توجه بیشتر مسئولان استانی دانست و افزود: جوانان خلاق و مبتکر گیلانی می‌توانند با اقدامات خود در حوزه‌های مختلف معضلات استان را حل کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

88 + = 93