نرم‌افزار «آموزش زبان عربی با لهجه عراقی» یک دوره آموزشی با تدریس دکتر مسعود فکری، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران می‌باشد که در سال ۹۴ و به همت «مرکز رشد و ارتقا فعالان فرهنگی» تأمین محتوا و توسط «مؤسسه مسیر» طراحی، تولید و توزیع شده است. سال گذشته و در آستانه اربعین حسینی استقبال چشمگیری از این مجموعه از سوی زائران محترم صورت گرفت و بیش از ۲۷۰۰ نسخه از این مجموعه در مدت زمان حدود یک ماه در اختیار علاقه مندان و زائران محترم در تمامی استان های کشور قرار گرفت.

این دوره آموزشی که با هدف آموزش «زائرین ایرانی پیاده‌روی اربعین حسینی» برای ارتباط مؤثر با زائران عرب‌زبان، به ویژه عراقی طراحی شده است، شامل ۴۵۰ دقیقه فیلم آموزشی در دو سطح مقدماتی و پیشرفته می‌باشد. همچنین نسخه pdf دو کتابچه راهنما (محصولی از موکب شباب المقاومه) و نقشه‌های عتبات عالیات نیز به ضمیمه این نرم‌افزار در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

این نرم‌افزار در قالب یک DVD و با تخفیف ۵۰%، با قیمت ۶٫۰۰۰ تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. شایان ذکر است تمامی عواید حاصل از فروش این محصول در «موکب الی الحسین» که در ایام پیاده روی اربعین برپا خواهد شد و به خدمت رسانی به زوار محترم خواهد کرد هزینه‌ می‌شود.

روش های خرید و سفارش محصول

مراجعه حضوری در تهران:

موسسه مسیر: میدان فردوسی، خیابان فردوسی، کوچه تمدن، بن بست یکم، پلاک ۲، طبقه سوم

انتشارات کیهان: خیابان انقلاب، روبه روی دانشگاه تهران، پلاک ۱۲۱۰

فروشگاه کتابستان: خط ۴ متروی تهران، ایستگاه مترو میدان شهدا

و برای ارسال با پیک موتوری در تهران با شماره تلفن های ۰۲۱۶۶۷۵۸۱۳۴ و  ۰۹۳۷۱۱۲۰۰۳۵ نتماس حاصل نمایند.

همچنین علاقه مندان می توانند برای ارسال با پست به تمام نقاط ایران به پایگاه اینترنتی موسسه مسیر، پایگاه اینترنتی سینما مارکت، پایگاه اینترنتی راهبردی، پایگاه اینترنتی پاتوق کتاب فردا و خرید لینک دانلود (برای آن دسته از مخاطبان که دسترسی به اینترنت دارند) به پایگاه اینترنتی سینما مارکت مراجعه نمایند.

حلقه وصل/