حامد تقی زاده از ذاکران اهل بیت (ع) شهرستان ماسال در چهارمین شب از برنامه ی شب های مناجاتی هیت روضه الحسین (ع) ماسال در صحن گلزار شهدای این شهر اظهار داشت: یکی از واجب های فراموش شده در بحث امر به معروف ندادن تذکر لسانی و ترسیدن از نتیجه آن است.

وی افزود: چرا نسبت به پیرامون خود بی تفاوت شدیم، همین بی تفاوتی ها باعث شده است فساد در زمینه‌ی بی عفتی ها و بی حجابی ها در جامعه به راحتی رواج پیدا کند.

مسئول بسیج مداحان شهرستان ماسال با بیان اینکه  موضع گرفتن بعضی افراد نسبت به بیان حجت الاسلام رفیعی عوام فریبی محض می باشد گفت: عده ای که خود را وام دار و وارثان حقیقی انقلاب می دانند به جای اینکه فکر و راه حلی برای این معضل پیدا کنند نسبت به مواضع حجت الاسلام رفیعی درباره امر به معروف موضع می گیرند و مردم را برای هرج و مرج و شلوغی تشویق می کنند.

تقی زاده ضمن قدردانی از مواضع امام جمعه شهرستان ادامه داد: جناب حجت الاسلام موسوی در خطبه های نماز جمعه‌ی این هفته اعلام کرد سکوت امت مسلمان و جامعه حزب الله در قبال بدحجابی دامن خودمان را می گیرد و مصاحبه ی اخیرشان درباره ی حمله به آمران به معروف مواضعی شجاعانه بود که مورد حمایت ماست.

ماسال نیوز/