مشکلات نباید مانع حرکت قطار انقلاب شود

0
732

به گزارش پایگاه خبری سراج8، آیت الله رضا رمضانی شامگاه چهارشنبه در یادواره ۵۶ شهید والا مقام مسجد ولی عصر بالا محله فومن، اظهار کرد: دهه فجر بزرگترین معجزه‌ای بوده که در جامعه بشری صورت گرفته است.

دبیر مجمع جهانی اهل بیت با اشاره به اینکه یک زمانی کشورهای دنیا فقط با بلوک غرب و شرق و لیبرالیسم و کمونیست در ارتباط بودند، اظهار کرد: انقلاب ایران کل معادلات را تغییر داده و بلوک شرق نیز به زباله دان تاریخ پیوست و شأن اجتماعی دین، امامت و نبوت بروز و ظهور کرد.

وی با بیان اینکه عزت و اقتدار مسلمانان در جامعه اسلامی حفظ و ارزش جامعه اسلامی از نظر قدرت فرهنگی، عقیدتی و اخلاقی به جایگاهی خواهد رسید که ادبیات اسلامی صادر می‌شود، گفت: جغرافیای مقاومت در عرصه بین المللی گسترش پیدا کرده است.

آیت الله رمضانی با اشاره به اینکه شهدا مسیر خود را به خوبی پیدا کرده بودند، اظهار کرد: شهدا آنهایی بودند که خوب بهره بردند و خداوند متعال جانشان را به عنوان پاداش خریداری کرد.

ایران تنها کشوری که در مقابل قدرت‌های استکباری ایستاد

وی با بیان اینکه همه ما در معرض آزمایش الهی قرار داریم، گفت: این انقلاب در مسیر خود حرکت کرده و از لحاظ ارزش‌ها لحظه عدول نکرده است بلکه با رهبری آیت الله خامنه ای در مسیر عقلانیت، عدالت، پیشرفت معنویت و سبک زندگی اخلاقی و مقدمه‌ای برای رسیدن به تمدن اسلامی در دهه پنجم انقلاب حرکت می‌کند.

آیت الله رمضانی با اشاره به اینکه دشمنان و گاهی بی تدبیری‌ها و مشکلاتی از داخل و خارج می‌خواستند خدشه به این انقلاب وارد کنند، تصریح کرد: البته این مشکلات باید برطرف شده تا به مردم فشار نیامده و رکن حفظ شود.

وی با تاکید بر اینکه در دهه پنجم انقلاب همه ما باید بدانیم چه موضعی بگیریم که دشمنان نظام و انقلاب سو استفاده نکنند، گفت: امروزه باید مطالعه کنیم و بدانیم رفتار یک انقلابی در دهه پنجم انقلاب چگونه است و بدانیم چگونه در مسیر انقلاب باید گام برداریم و زمینه تعلیم و تربیت سبک جامعه اسلامی فراهم شود.

دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع) با اشاره به اینکه مردم ما در همه عرصه‌ها کنار این انقلاب و مسؤولان بوده و شهدای زیادی تقدیم این انقلاب کرده‌ایم، گفت؛ همه باید تلاش کنند تا در حوزه‌های مختلف و معیشت به مردم فشار نیاید.

آیت الله رمضانی با بیان اینکه عده‌ای به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در مردم هستند و با انتشار کوچک‌ترین مشکل و سیاه نمایی در فضای مجازی این عمل را انتشار می‌دهند، اضافه کرد: این مشکلات در همه جوامع وجود دارد اما نباید مانع حرکت قطار انقلاب شود و دستاورهای علمی و خدمات انقلاب در این سال‌ها را نادیده بگیرند.

دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت با تاکید بر اینکه امروزه تنها قدرتی که توانست در مقابل استکبار مقاومت کند ایران اسلامی است، گفت: اگر دشمنان توان مقابله با ایران اسلامی را داشتند خیلی قبل تر کشور را نابود می‌کردند که البته ترس از ما وجودشان را گرفته است.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

26 − = 20