مشارکت بیش از پنج هزار پیمانکار با قرارگاه خاتم در اجرای پروژه ها

0
1146

پایگاه خبری سراج۸ به نقل از مهر سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در مراسم آغاز همکاری شورای شهر و شهرداری رشت با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در تالار گفتگوی شهرداری،با اشاره به اینکه ایجاد رفاه برای مردم اولویت این قرارگاه است گفت:در سال‌های اخیر قرارگاه خاتم با اقدامات خود نشان داده که با تکیه بر توان داخلی می‌توانیم زمینه عمران و آبادانی در کشور را فراهم کنیم.

مشارکت بیش از پنج هزار پیمانکار با قرارگاه خاتم در اجرای پروژه ها
مشارکت بیش از پنج هزار پیمانکار با قرارگاه خاتم در اجرای پروژه ها

وی با اشاره به طرح‌ها و پروژه‌های در دست ساخت قرارگاه خاتم در سراسر کشور، افزود: در استان تهران بسیاری از پروژه‌هایی که زمینه تسهیل زندگی مردم را فراهم می‌کند از سوی این قرارگاه اجرایی شده است.

محمد با اشاره به اینکه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا مربوط به سپاه پاسداران است، ادامه داد: بیش از پنج هزار پیمانکار در اجرای پروژه‌های مربوط به این قرارگاه در سطح کشور مشارکت دارند.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا با بیان اینکه فراهم کردن رفاه حال مردم یکی از مهم‌ترین اولویت‌های این قرارگاه است، گفت: به رغم فشار و کمبود منابع مالی پروژه‌های عمرانی در حال اجرا است و قرارگاه خاتم تلاش کرده در اجرای طرح‌ها برای بهره گیری از بخش خصوصی یک ظرفیت سازی انجام دهد.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

56 − 54 =