بیژن نوباوه در مراسم یادواره ۲۹ شهید روستای کلیشم عمارلو، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این روستا اظهار کرد: سی سالی است که با شهید درویش زاده همسایه هستیم، حدود دو ماه و نیم پیش بود که از من خواست تا در مراسم یادواره شهدا روستای کلیشم حضور پیدا کنم.

وی، ادامه داد: حملات دشمن در همه ابعاد به میهن اسلامی تاوان غیرت و شجاعتی است که ملت به خرج داده تا در دنیا اثر گذار باشد و اگر اینگونه نبود دشمن ۳۵ سال به کشور هجوم نمی آورد.

جانباز جنگ تحمیلی، متذکر شد: بعد از جنگ جهانی دوم هست سال دفاع مقدس بزرگترین جنگی بود که در جهان اتفاق افتاد چرا که این ملت خواسته اش تنها استقلال بود و به همراه امامش در مقابل تمامی دنیا ایستادگی کرد.

وی افزود: آمریکا حاضر بود اسرائیل را از دست بدهد ولی ایران را بدست بیاورد اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دیدم بسیاری از کشورها با یکدیگر متحد شدند تا به ایران حمله کنند و تنها هدف و مهمترین هدفشان نابودی نظام اسلامی بود.

 در شرایطی که حتی یک فشنگ کلاشینکف را نداشتیم امام با تمام قدرت به آمریکا گفت هیچ غلطی نمی توانید بکنید.

نوباوه ابراز کرد: در شرایطی که حتی یک فشنگ کلاشینکف را نداشتیم امام با تمام قدرت به آمریکا گفت هیچ غلطی نمی توانید بکنید.

وی ادامه داد: چنین کشوری هم اکنون به جایگاهی رسیده که در نانو و بسیاری از مسائل علمی، فرهنگیف سیاسی و نظامی حرفی برای گفتن دارد و دشمن هم از این می ترسد.

این خبرنگار دوران دفاع مقدس، اظهار کرد: اروپایی ها در کاخ خای شیشه ای زندگی می کنند و می ترسند کسی اطراف کاخ شیشه ای آنها سنگ پرت کند به خاطر همین است که در مذاکرات می گویند شما ما را در جهان خورد کردید.

وی، تصریح نمود: داعش را آمریکایی ها و ایادی اش تربیت کرده اند اما الان در جمع کردن آن مانده اند، آنها صدام را تربیت کردند تجهیزش کردند در آخر او را از چاله ها بیرون کشیدند، طالبان را مسلح کردند و در کوه های افغانستان به دنبال طالبان بودند.

نوباوه با بیان اینکه ملت ایران انقلاب کرد تا نوکر نباشد، ابراز نمود: شهدا و رزمندگان با تمامی سختی ها تا آخرین لحظه با توکل به خدا و توسل به حماسه حسینی در میدان می جنگیدند اما پشت به دشمن نمی کردند.

آمریکا به دنبال آن است که با جوان ۱۳ ساله ای زیر ۵۰ هزار کیلو فولاد می رود و از جانش برای میهن می گذرد مقابله کند.

وی با اشاره به اینکه دشمن از سلاح ما نمی ترسد از ایمان ملت ایران هراس دارد، گفت: آمریکا از موشک ها و انرژی هسته ای ما نمی ترسد آمریکا از نیرویی که با توکل و ایمان این ابزار را ساخته هراس دارد و به دنیال آسیب رساندن به آن است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با توجه به نشست ۵+۱ ابراز نمود: پنج ابر قدرت جهان در یک طرف و کشور ایران به تنهایی در یک طرف در مذاکرات حاضر می شود و این نشان از جایگاه و اقتدار کشور در جهان است.

وی، متذکر شد: هم اکنون ۱۴۰ ماهواره فارسی زبان علیه کشور در حال فعالیت است تا بتواند فکر و اندیشه ملت ایران را که از آن واهمه دارد، تضعیف و از ما بگیرد.

نوباوه، اظهار نمود: غربی ها برای یک اینکه یک کماندو را برای میدان نبرد آماده کنند هزینه های هنگفت برایش می کنند و عاقبت هم از میدان فرار می کنند و صحنه را ترک می کند درحالی که رزمندگان ایران بدون هیچ چشمداشتی فقط با جمله جانم فدای حسین(ع) وارد میدان می شوند.

وی با بیان اینکه آمریکا و غرب از این تفکر ایران می ترسد، گفت: آمریکا به دنبال آن است که با جوان ۱۳ ساله ای زیر ۵۰ هزار کیلو فولاد می رود و از جانش برای میهن می گذرد مقابله کند.

تا حالا دیدید غربی و ایادی اش از رقاصه های ما، گاها هنرمندان انتقاد داشته باشند و آنها را تضعیف کنند؟ اما روحانیت رو تمسخر می کنند و مورد هجمه قرار می دهند.

جانباز جنگ تحمیلی بیان نمود: نقاط قوت ما نقاط ضعف دشمن است، تا حالا دیدید غربی و ایادی اش از رقاصه ها، گاها هنرمندان انتقاد داشته باشند و آنها را تضعیف کنند؟ اما روحانیت رو تمسخر می کنند و مورد هجمه قرار می دهند.

وی خاطر نشان کرد: تحریم ها آخرین راه مقابله با ایران بود که غربی ها به آن دامن زدند و بالاتر از آن هم هیچ چیز دیگر از دست آنها بر نمی آید.

نوباوه ابراز نمود: تحریم های دشمن هم حساب شده است آنها سیگار را تحریم نکردند اما داروهای سرطانی ها را تحریم کرده اند، محصولات و سی دی های آمریکایی را که ۱۵۰۰ تومان در خیابان های ما فرخته می شود تا ذهنیت مردم را تغییر دهد را تحریم نکرده است.

وی با بیان اینکه مردم ما به خاطر نون نخوردن کشور نمی فروشد، ادامه داد: مردم ایران تنها در محرم و صفر به اندازه ماههای دیگر سال تنها برنج و روغن مصرف می کنند.

داعشی ها دست نشانده و نوکران غربی ها هستند نه می توانند آنها را بکشند چون باید جوابگو باشند و نه توان کنترل آن را دارند

این نماینده مجلس گفت: دشمن باید بداند که اگر روزی فرا برسد همین مو ژل زده ها هستند و شلوار جین پوش ها هستند که در صحنه حاضر می شوند.

وی با بیان اینکه داعش مثل استخوانی در گلوی غرب است، گفت: آمریکایی ها و اروپایی های سوسول از فعالیت داعش هراس دارند آنها نمی توانند وببیند یک اتوبوس درون کشورشان بمب گذاری و منفجر می شود.

نوباوه با بیان اینکه حمله داعش به عراق مردم این کشور را متحد کرد، ابراز کرد: حضور داعشی ها به نفع اسلام بود آنهایی که باید فرار می کردند رفتند و در عوض مردم کشورش با هم متحد شدند.

وی اضافه کرد: داعشی ها دست نشانده و نوکران غربی ها هستند نه می توانند آنها را بکشند چون باید جوابگو باشند و نه توان کنترل آن را دارند.+