مدرسه عالی هیات استان گیلان افتتاح شد

0
1054

مدرسه عالی هیات استان گیلان افتتاح شد
حجت الاسلام متقی، دبیر جامعه ایمانی مشعر جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی استان گیلان در نشست افتتاحیه مدرسه عالی هیات در استان گیلان ضمن توضیح فرایند اجرایی این مدرسه گفت : مدرسه عالی هیات یک بستر مجازی جهت اجرای دوره های توانمند سازی و آموزشی با محوریت هیات های مذهبی می باشد.
وی با یبان اهمیت این موضوع در هیات های مذهبی بیان داشت: آموزش و توانمند سازی ارکان و اعضای هیات ها، شبکه سازی فعالان عرصه هیات استان و هیات پژوهی و تولید محتوای ویژه ی هیات طراز انقلاب از اهداف راه اندازی این مدرسه می باشد.
دبیر جامعه ایمانی مشعر با اشاره به این که همه ی هیات های مذهبی مخاطب این موضوع هستند گفت: این مدرسه در حال حاضر در سطح استان گیلان راه اندازی شده است و در ادامه هر کدام از هیات های مذهبی با توچه به توانمندی های خود می توانند اقدام به تاسیس مدرسه عالی هیات با نام هیات خودشان نمایند و این بستر در این سایت دیده شده است.
متقی ضمن اشاره به موجود بودن دوره های آموزشی در حال حاضر در بستر مدرسه عالی هیات، اظهار داشت: در استان گیلان نیز د ر حال اجرا و راه اندازی می باشد که از طریق درگاه اینترنتی https://heyat.school/ قابل دسترسی می باشد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

+ 39 = 43