محتواسازی در فضای مجازی از نیازهای امروز جامعه است

0
1139

فرمانده یگان امنیتی امام علی (ع) سپاه قدس گیلان گفت: خوراک اجتماعی و محتواسازی در فضای مجازی یکی از نیازهای امروز جامعه است و باید رسانه‌ها به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.

محتواسازی در فضای مجازی
محتواسازی در فضای مجازی

به گزارش سراج۸ سرهنگ مجید دوهندو در نشست خبری باخبرگزاری فارس با بیان اینکه یگان امنیتی وظیفه امنیت جامعه را بر عهده دارد، اظهار کرد: امنیت یکی از نیازهای جامعه بشریت است که افراد جامعه‌ای که فاقد امنیت هستند به اهمیت این موضوع بیشتر یقین دارند.

وی با اشاره به اینکه بیداری اسلامی به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران در کل منطقه و جهان اتفاق افتاده، گفت: دشمن تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تخریب کند.

فرمانده یگان امنیتی امام علی (ع) سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه فرهنگ‌سازی در مسائل امنیتی تأثیرگذار است، بیان کرد: خوراک اجتماعی و محتواسازی در فضای مجازی یکی از نیازهای امروز جامعه است و باید رسانه‌ها به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.

دوهندو با بیان اینکه جنایت‌های فراوانی علیه ملت ایران از اول انقلاب تاکنون رقم خورده، افزود: دشمن تمام حربه‌های خود را علیه ملت سرافراز ایران اسلامی به‌کاربرده اما تاکنون به نتیجه نرسیده و مردم ایران از انقلاب حراست و پشتیبانی می‌کنند.

دوهندو با بیان اینکه داشتن اطلاعات امنیتی نیاز مردم است، تصریح کرد: باید از روش‌های مختلف اطلاعات لازم و مسائل ضد امنیتی به مردم آموزش داده شود زیرا مسئله امنیت موضوع مهمی است و یکی از روش‌های دشمن برای ضربه به کشورها است.

فرمانده یگان امنیتی امام علی (ع) سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متعلق به مردم است، بیان کرد: انسان‌ها و تشکل‌های زیادی هم‌اکنون در حال تلاش برای برقراری امنیت در کشور هستند اما دیده نمی‌شوند.

وی با اشاره به اینکه تهیه اقلام بهداشتی و رساندن آن به درب مردم، یکی از وظایف یگان امنیتی امام علی (ع) بود، گفت: توزیع اقلام بهداشتی در مناطق محروم و حضور در بیمارستان‌های استان برای کمک به کادر درمان از دیگر اقدامات یگان امنیتی امام علی (ع) بود.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

− 1 = 1