در دیدار کوتاهی که یکی از فعالین فرهنگی با جناب اقای سید محسن محسنی داشتند جانبازی که در دیدار با رهبری گفتند: «آمریکا به فکر نفوذ در داخل کشور است. نماینده‌های مجلس آنقدر که حواسشون به سانتریفیوژ و غنی‌سازی و… هست حواسشون به این نیست که آمریکا با این کار داره با این توافق پاش رو میذاره لای در تا این درِ مذاکره هیچ‌وقت بسته نشه و ما تا چندین سال بعد هی باید بریم پشت میز مذاکره و…صحبت‌هایش که تمام می‌شود آقا می‌گویند: این رو به من نگید، این رو به نماینده‌های مجلس بگید، به اونایی که فکر می‌کنید حواسشون نیست بگید…» در تحصن روبروی مجلس سخنانی را بیان کردند که در ادامه می خوانیم و می بینیم.

وی گفت: برداشت ما این است که مقام معظم رهبر ی فرمودند برید به کسانی که حواسشان نیست انتقال بدید ما اینجا آمدین که به نمایندگان مجلس آن پیام رو انتقال بدیم که: مراقب باشید چیزی که عزت ما در آن نیست با آن موافقت نکنید. این قطعنامه، این توافقنامه و این برجام نمی تونه خیر ایران را در خود داشته باشد. از همین الان هم طلیعه های شوم آن را احساس می کنیم.

امیدوارم  تمام ملت ایران در هرجایی که هستیم با هر زبانی که می توانیم، یک کسی می تواند بیاید مقابل مجلس حتما بیاید و نظر خودش را به نماینده ها بگوید، یک کسی از طریق سایت ها، روزنامه ها، نشریات و … به هر طریقی که می توانید نظر خودتان را بگویید؛ الآن اینگونه دارد جا می افتد و مطرح می شود که ملت ایران اکثریت موافق هستند؛

ما آمدیم بگوییم که خیر اینطور نیست، اکثریت مردم موافق نیستند، ما مشکل داریم با این توافق، ما احساس می کنیم که انقلابمان در خطر است.

دریافت فایل

دریافت فایل