قسمت چهارم مستند غیررسمی به دیدار طنزپردازان با رهبر انقلاب می‌پردازد

0
446

به گزارش پایگاه خبری سراج8 از رشت، ایمان عطارزاده معاون هماهنگی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب با اشاره به انتشار روایتی از دیدار جمعی از طنزپردازان کشور در قالب مستند غیررسمی گفت: یکی از برنامه‌های مستمر حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای که از سال‌های گذشته برقرار بوده، برگزاری جلسات گوناگون با طیف‌های مختلف علمی، اجتماعی، فرهنگی و هنری است.

وی افزود: این جلسات در فضایی متفاوت از دیدار‌های رسمی برگزار می‌شود و رهبر انقلاب پای صحبت‌ها و درددل‌های حاضران می‌نشینند که بخشی از این جلسات، از سال ۹۵ در قالب جلسات «پنج‌شنبه‌ای» برگزار شده است.

عطارزاده با بیان اینکه سال‌های اخیر مؤسسه پژوهشی- فرهنگی انقلاب اسلامی (دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای)، روایتی از این دیدار‌ها را در مجموعه مستند «غیر رسمی» تولید کرده، اظهارداشت: تاکنون سه قسمت از این مجموعه مستند با موضوع روایتی از دیدار‌های پنجشنبه‌ای رهبرانقلاب شامل دیدار راویان دفاع مقدس و دیدار نخبگان علمی و فناوری با رهبر انقلاب از شبکه‌های مختلف صداوسیما پخش شده که هر قسمت با استقبال مخاطبان و رسانه‌ها همراه بوده است.

وی افزود: نمایش این مستند ویژه فعالان فرهنگی و اهالی هنر و رسانه در استان‌های مختلف از هفته گذشته آغاز شده و بزودی این قسمت مستند غیررسمی از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای Khamenei.ir و شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی پخش خواهد شد. معاون دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب در ادامه گفت: چهارمین قسمت «مستند غیر رسمی» به بیان روایتی از گفتگوها، حواشی و دغدغه‌های مطرح شده در دیدار جمعی از طنزپردازان کشور با رهبر معظّم انقلاب اسلامی که در تیرماه سال ۱۳۹۸ برگزار شده، می‌پردازد.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

23 − 16 =