قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) بازوی اجرایی دولت

0
1080

 به گزارش سراج۸ فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با اشاره به بهره‌برداری از سد پلرود تا پایان امسال گفت: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) جهت تکمیل پروژه‌های عمرانی استان گیلان آمادگی دارد.

دیدار استاندار گیلان و مسئول قرارگاه خاتم الانبیا
دیدار استاندار گیلان و مسئول قرارگاه خاتم الانبیا

 به نقل از تسنیم سعید محمد صبح امروز در دیدار با استاندار گیلان قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) را بازوی اجرایی دولت دانست و اظهار داشت: استان گیلان در کنار طبیعت بکر و ظرفیت‌های بی‌شمار مشکلات زیادی را به‌همراه دارد که باید مورد توجه مسئولان استانی و ملی قرار گیرد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) بارش‌های نابهنگام باران، آلودگی‌های زیست محیطی، مشکل در آبرسانی به روستاها و مشکل پسماند را از جمله معضلات فعلی استان گیلان برشمرد و افزود: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در کنار دولت با تمام توان برای رفع این مشکلات آماده است.

وی با بیان اینکه در هر زمینه‌ای آماده همکاری با مسئولان استان گیلان هستیم تصریح کرد: سال گذشته تفاهم‌نامه همکاری با شهرداری و شورای اسلامی شهر رشت امضا کردیم و همچنان نیز آماده همکاری در سایر بخش‌ها هستیم.

محمد با اشاره به اینکه جهت توسعه تخت‌های بیمارستانی استان گیلان تفاهم‌نامه‌هایی با وزارت بهداشت منعقد شده است خاطرنشان کرد: عملیات اجرای ارتقاء خط انتقال گاز ۴۲ اینچ رشت-چلوند توسط قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) آغاز شده است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) از بهره‌برداری سد پلرود در پایان امسال خبر داد و ابراز داشت: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در اجرای پروژه راه آهن رشت ـ آستارا مشارکت دارد و با تسریع عملیات و با کمک مسئولان استانی سایر طرح‌ها را نیز به پیش می‌بریم.

استاندار گیلان نیز در این دیدار با اشاره به اینکه قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) با روحیه جهادی در کنار مسئولان اجرایی در حال خدمت است عنوان کرد: پروژه راه آهن رشت-آستارا در ارتقاء مبادلات تجاری و کوتاه کردن مسیر و همچنین کاهش هزینه‌های کریدور شمال جنوب و اهمیت بالایی دارد.

ارسلان زارع با بیان اینکه مردم صبور و آگاه ایران اسلامی با وجود تحریم‌های غیرقانونی و دشمنی مستکبران با اتحاد به آرمان‌های انقلاب پایبند هستند خاطرنشان کرد: مردم گیلان با فرهنگ، متمدن و بسیار به آینده امیدوار هستند و وظیفه داریم که با خدمت درست رضایت‌مندی آنان را کسب کنیم.

وی از قرارگاه  خاتم‌الانبیاء(ص) خواست که ماشین‌آلات پروژه راه آهن رشت انزلی آستارا را تقویت کند و افزود: امیدوارم بتوانیم با دریافت اعتبارات لازم و همکاری قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) و سایر مسئولان سد پلرود را که در تامین آب کشاورزی و آشامیدنی مردم رودسر نقش به‌سزایی دارد هرچه سریع‌تر به بهره‌برداری برسانیم.

سردار محمد عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این دیدار از آمادگی کامل این سازمان برای اجرای پروژه‌های قرارگاه  خاتم‌الانبیاء(ص) خبرداد و اظهارداشت: مسئولان استان گیلان با اتحاد و همفکری در پی رفع مشکلات استان هستند و در این‌باره اختلاف نظرها را کنار گذاشته‌ایم.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

7 + 1 =