حجت الاسلام و المسلمین علی اصغر علیزاده پدر گرامی مدافع حرم شهید امیر رضا علیزاده رودسری متن نوشته ای که صبح امروز در گروه تلگرامی شهید علیزاده از نمایش آخرین شب « فصل شیدایی» که در دهکده مقاومت رشت برگزار گردید ضمن اظهار رضایت کامل و بیان تشکر ویژه از دست اندرکاران ، نوشت:

پدر شهید علیزاده: جمعیت دیشب نمایش فصل شیدایی قریب به ۱۶۰۰۰ نفر بود و می شود گفت پربیننده ترین نمایش تاریخ استان گیلان در یک شب اتفاق افتاده است.

این رویداد مبارک حاکی از آن است که اگر هنرمندان حرفی برای گفتن داشته باشند مردم با تمام وجود به میدان می آیند. تصور می کنم با نمایش فصل شیدایی توقعات مردم ما برای دیدن این دست نمایشات بالا رفته باشد و همه هنرمندان از این پس باید آستین بالا بزنند و کاری مافوق آنچه که دیده اند را به صحنه بیاورند. جا دارد از همه کسانیکه دست اندر کار  نمایش فصل شیدایی بوده اند تشکر ویژه ای داشته باشیم.

باید سعی کنیم ابزارهای رسانه ای ما را به انزوا و زندگی بصورت تنهایی نکشاند و از گرد هم بودن دور نسازد. این خطر را جدی گرفته تا آسیبی به عواطف انسانی در محیط گرم خانوادگی نرساند.

از زیبایی های محوطه نمایش شیدایی وجود موکب و پذیرایی مخلصانه انسانهایی بود که تمام وقت آنجا حضور داشتند و با پخت نان گرم  و فلافل و شربت و کیک و آب خنک از تماشاچیان به رایگان پذیرایی می کردند. شیوه اداره پذیرایی و مدیریت از سیل جمعیت حاضر در کمال سادگی  و با روحیه جهادی اتفاق میافتاد.

در غرفه کلاس سواد فضای مجازی پیوسته حجم جمعیت شرکت کننده بیشتر از سایر غرفه ها بود و این وضعیت نشان می داد که خانواده ها از سرنوشت آینده فرزندانشان دغدغه خاطر دارند. این کلاس در محوطه نمایش فصل شیدایی همه روزه برپا بود.

احرارگیل/