به گزارش پایگاه خبری سراج۸ ، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان با انتقاد از عدم تحقق اعتبارات اختصاص یافته به حوزه فعالیت‌های قرآنی گفت: مؤسسات قرآنی مشکلات زیادی دارند.

حجت الاسلام مهدوی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان

حجت الاسلام مهدوی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان

حجت‌الاسلام سعید مهدوی در نشست با مدیران مؤسسات و خانه‌های قرآنی شهری و روستایی گیلان، با اشاره به مشکلات خانه‌های قرآن اظهار داشت: در دنیای امروز که دشمنان با تمام توان علیه دین هجمه می‌کنند باید بیشتر به مقوله تشکل‌ها و موسسات قرآنی توجه کنیم.

مهدوی با بیان اینکه فعالان حوزه قرآنی با عشق و علاقه و با همه وجود خود در این عرصه تلاش می‌کنند تصریح کرد: کشور ما اسلامی است و از همین رو باید به فعالیت‌ها و تشکل‌های قرآنی بیش از این توجه شود.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان با انتقاد در مورد عدم تحقق اعتبارات اختصاص یافته به حوزه فعالیت‌های قرآنی توسط دولت گفت: به‌دلیل کمبود اعتبارات و امکانات نتوانسته‌ایم اقدام موثری در جهت رفع مشکلات خانه‌ها و موسسات قرآنی انجام دهیم.

وی از عدم توجه کافی دولت به سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان دارالقرآن گله کرد و عنوان داشت: موسسات و خانه‌های قرآن با مشکلات زیادی از جمله کمبود امکانات و منابع مواجه هستند و این موضوع زیبنده ایران ‌نیست.

انتهای پیام/منبع تسنیم