سردار مهران طهماسبی، معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین امروز( ۲۳ بهمن) در جمع هادیان سیاسی در محل سالن ولایت سپاه  شهرستان آستارا به وضعیت فساد در این شهر در زمان حکومت رژیم طاغوت اشاره کرد و افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی ما هویت پیدا کردیم و به ارزش های اصیل خود که برگرفته از متن اسلام و قرآن بود دست یافتیم.

وی با بیان اینکه ما در دوران رژیم شاهنشاهی از خود قدرتی نداشتیم و زیر سلطه بیگانگان در رأس آمریکا و انگلیس بودیم، تصریح کرد: با پیروزی انقلاب ملت ما از زیر ظلم و ستم رژیم طاغوت رهایی یافتند و جامعه ما از اوج ذلت به اوج قله های عزت و اقتدار رسید.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: باید قدردان نعمات این انقلاب باشیم و با جان و دل از دستاوردها و ارزش های این انقلاب پاسداری کنیم.

سردار طهماسبی با بیان اینکه ما در زمان رژیم شاهنشاهی خوار و ذلیل بودیم و به طوریکه پزشکان از کشورهای بنگلادش و پاکستان برای معالجه بیماران وارد کشور ما می شدند، اظهار کرد: امروز با تلاش جوانان نخبه و تحصیلکرده ایران اسلامی در زمینه پزشکی به پیشرفت های چشمگیری دست یافته ایم و حتی پزشکان ما در کشورهای دیگر به مردم سایر کشورها خدمات ارائه می دهند.

وی گروه های تکفیری و تروریستی در منطقه را دست پرورده جبهه استکبار جهانی به ویژه آمریکا و اسرائیل دانست و خاطر نشان کرد: این گروه ها با هدف جلوگیری از نفوذ اسلام در بین ملت ها و صادر شدن انقلاب اسلامی به جهان به روی کارآمده اند و یقین بدانند در این راه نیز ناکام می مانند.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه شبکه های مجازی وابسته به کشور های غربی و دشمنان اسلام و انقلاب هستند و توسط آنان پشتیبانی می شوند، افزود: دشمنان با این طریق به اطلاعات و حتی آدرس منازل فعالان فرهنگی و همه افراد جامعه دست می یابند تا در سر فرصت به اهدافشان دست یابند که باید هوشیار و آگاه باشیم.

این مقام مسئول اضافه کرد: هزینه پشتیبانی شبکه های اجتماعی از طریق فروش اطلاعات کاربران به سازمان های اطلاعاتی وابسته به کشورهای غربی تامین می شود و ما نباید با دستانمان خود را به دشمنان بشناسانیم.

سردار طهماسبی گفت: با راهنمایی های حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدضله العالی) و همراهی مردم کشور ما هر روز به اوج قله های عزت و افتخار نزدیک می شود و باید نسبت به توطئه های دشمنان آگاه باشیم و با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری هر لحظه و در هر جا و مکان با جان و دل از اسلام و انقلاب دفاع کنیم و دشمنان را ناکام بگذاریم.