jahadiشبکه مردمی حمایت از حرکت های جهادی با هدف حضور خود جوش مردم در جهت حمایت معنوی و مادی هر چند حداقلی حرکت های جهادی، راه اندازی شده است. این شبکه حقل وصلی است بین مردم مهربان با دوستان جهادگر ما در استان گیلان جهت هرچه بهتر شدن خدمت به محرومان. تعریف ما از محرومیت هم فردی محروم میتواند باشد و هم مکانی محروم وکم برخوردار که در پخش های مختلف عمرانی آموزشی فرهنگی  تربیتی علمی و … میتوان محرومیت را حس کرد و برای رفع آن تلاش داشت.

  1. طرح “صندوق جهادی من”

در این طرح مردم عزیز یک صندوق با عنوان صندوق جهادی من در منزل ،محل کار و … به سلیقه خود اماده میکنن و مبلغی که به طور دلخواه هست در این صندوق جمع اوری میکنن و طبق فراخوان های اعلام شده توسط شبکه های ارتباطی ما با شما این مبلغ به حساب این مجموعه واریز میشود تا درحمایت از حرکت های جهادی مورد استفاده قرار بگیرد.

  1. طرح “اسباب بازی من”

در این طرح اسباب بازی های بلااستفاده در منزل که میتواند شامل عروسک، بازی های فکری و … باشد و با ترمیم مختصر مورد استفاده قرار بگیرید طبق فراخوان های اعلام شده توسط شبکه ارتباطی ما باشما جمع آوری شده، بسته بندی و در اختیار گروه های جهادی قرار میگیرد جهت توزیع بین کودکان در روستاها و مناطق محروم.

  1. طرح “کتاب های من”

در این  طرح کتاب ها متناسب به سنین مختلف توسط دوستان حمایت کننده که در منزل مورد استفاده قرار نمیگیرد و در موضوعات مختلف داستان، آموزشی و … میتواند باشد به این شبکه حمایتی هدیه داده میشود تا در مناطق محروم در بین دانش آموزان و تجهیز کتابخانه مدرسه، مسجد مورد استفاده قرار گیرد.

  1. طرح “من با شغلم به شما کمک میکنم”

شما میتوانید در هر حرفه ای و شغلی که هستید ما را در حمایت از حرکت های جهادی، جهت رسیدن به اهداف این شبکه، که خدمت به مردم است کمک کنید. حضور شما میتواند از یک ساعت تا چند روز در اردوهای جهادی یا کمک به هم محلی نیازمند خود باشد.

شما سفیر ما در این حرکت مردمی هستید ما را به دوستان خود معرفی کنید.

ارسال نام و نام خانوادگی به ۰۹۲۲۷۳۶۹۹۲۱ جهت عضویت در سامانه پیامکی

کانال تلگرامی https://telegram.me/jahadiam

شماره روابط عمومی ۰۹۱۱۹۸۱۹۰۵۶

فرم ثبت نام شبکه مردمی حمایت از حرکت های جهادی

 

تاییدیه