حجت الاسلام مهدوی در ارتباط صحبت ها و حمایت برخی از افراد معلوم الحال از سران فتنه و سکوت رییس جمهور بیان کردند : اخیرا با توجه به نزدیک شدن انتخابات یک نگرانی ویژه ای فضای سیاسی جامعه را برای عموم جامعه برانگیخته و آن ورود انتخاباتی دولتمردان و مسوولین مربوطه است، که این جلسه ها  یک حربه تبلیغاتی و حاشیه سازی هستند برای فرار از وعده های زیادی که رییس جمهور در ایام انتخابات داده بودند که هنوز وفا نشده است.

البته مشابه این مجالس توسط مسوولین استانی هم به عنوان فرماندار و امثال این ها جلسات یک سویه  سیاسی و جناحی برگزار می کنند که این ها مضر فضای انتخاباتی است و به نظر می رسد که متاسفانه دغدغه بسیاری از مسوولین مربوطه به جای رفع مشکل مردم در حوزه های مختلف و مدیریت نمودن اوضاع و احوال کشور در حال رفتن به سوی فضای جناحی و سیاسی است و به جای اینکه مسوولین به فکر رفع گرفتاری مردم بشوند به طمع تصاحب کرسی های مجلس،به حاشیه سازی می پردازند.

جالب اینجاست که هنوز طنین سخن مقام معظم رهبری در دیدار کارگزاران نظام که فرمودند:حاشیه سازی از هر طرف جایز نیست، متاسفانه اخیرا حاشیه سازی های عجیبی در حال اتفاق افتادن است ، یکی از آن ها همین نوع برگزاری مجالس هست.

یقینا مردم ما، مردم شهید پرور ما، می دانند، سید مظلوم ما شهید بهشتی است که در مقابل کفر و استکبار مردانه ایستاد و جان عزیز خودش را فدا کردند، نه آن سیدهای بنی عباسی که موجبات خوشحالی اسرائیل شده اند، نه آن سیدی را که به توهین کنندگان حریم حسینی به دروغ و منافقانه لقب خداجو دادند،سید مظلوم آن سیدی است که برای عزت ایران همچنان غصه می خورد و مقابل نظام استکبار محکم ایستاده است و با اقتدار کامل می گوید من اجازه نمی دهم فرزندان این مملکت توسط نظام سلطه و کدخداهای جهانی بازجویی شوند. سید مظلوم ما در عین مظلومیت مقتدر است چون ملت پشت سرش است، نه آن آقایانی که هروقت دلشان خواست و آراء به نفعشان نبود خیابان ها را شلوغ بکنند و خودشان و فرزندانشان در سایه امنیت و آسایش به واسطه لطف نظام در خانه های شاهانه زندگی می کنند.

یقینا مردم ما تشخیص می دهند فتنه گران را نظام به جهت آن قوام مردمی که دارد مجال داده تا توبه کنند و نمی خواهد فتنه گران و سران فتنه مایه ی سو استفاده رسانه نظام بین الملل شود.

البته جای تعجب نیست که آدمی مثل کرباسچی که متبلی به لقمه های حرام شده و تجربه اختلاس های میلیاردی را  اولا او آغاز کرده بخواهد از یک منافق و سران فتنه حمایت کند، وکسانی که در قبال این نوع واکنش ها منفعلانه عمل می کنند حتما عاقبتی بهتر از سران فتنه ندارند،

آن هایی که وقتی به قدرت می رسند، خدا و ولایت خدا را فراموش می کنند، آن هایی که کدخداها برایشان در کلمات و ادبیاتشان و مدیریتشان از خدا مهم تر است، آن هایی که حتی مقاومت و استقامت را به پوچی گرفته اند و همه ی آن ها نشان از این می دهد که جولان بیجا می زنند .

نظام یک اقتدار و یک استحکام ویژه دارد و یقینا مانورهای کور در جلسات اداره شده و تضمین شده جناحی و سیاسی بخواهد یک موقع جدی تلقی شود ، هنوز مردمی که هشت دی و نه دی را خلق کردند یوم الله دیگری را خلق می کنند و کاخ نشینان دنیا طلب را به زباله فراموشی تاریخ انقلاب راهی می کنند.