دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

طراحی و اجرا در مرکز هنری رسانه ای ایده

قسمت اول از این مجموعه پوسترها را در ادامه مطلب می توانید مشاهده نمایید…

جمهوری اسلامی ایران با گذشت بیش از سی و شش سال از پیروزی انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف خوش درخشیده و توانسته موفقیت های بزرگی را کسب نماید. یکی از این عرصه ها، توانمندی ایران است که با گسترش تهدیدات نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران در سال های اخیر و بروز آشوب های مسلحانه در کشورهای همجوار اهمیتی دو چندان پیدا کرده است.

در این میان رهبر معظم انقلاب همواره با تأکید بر لزوم آمادگی دفاعی و افزایش توان نظامی ایران برای حراست از انقلاب اسلامی و مرزهای جمهوری اسلامی ایران، پاسخ تهدیدات و تعرض های نظامی دشمن را سخت و شکننده عنوان می کنند و حفظ حریم امنیت ملی ایران را مهمترین اولویت و وظیفه نیروهای مسلح می دانند.

در همین راستا ایشان در مراسم دانش آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین(ع) در تاریخ ۳۰/۰۲/۱۳۹۴ فرمودند: «بنده خبرهایی دارم از اینکه دشمنان ما با همراهی برخی از مسئولان سفیه منطقه‌ی خلیج‌فارس – نه همه‌شان، بعضی – درصدد هستند که جنگهای نیابتی را به مرزهای ایران بکشانند. پاسداران انقلاب اسلامی و همه‌ی پاسداران حریم امنیّت ملّی در سازمانهای مختلف بیدارند، هوشیارند. این را بدانند که اگر شیطنتی صورت بگیرد، واکنش جمهوری اسلامی بسیار سخت خواهد بود.»

در همین دیدار بود که سردار جعفری، فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمنان با زبان سلاح بیشتر آشنا هستند و ما هم قصد داریم با همین زبان با آنان روبرو شویم گفت: سلاح سپاه برای عدالت خواهی و ظلم ستیزی به کار می رود.

آمادگی رزمی ایران و توانایی دفاعی که فرمانده محترم کل سپاه بر آن تأکید کرده اند در شرایطی مطرح می شود که مذاکرات هسته ای ایران و ۱+۵ عده ای را به خیال آن برده است که جمهوری اسلامی ایران نبرد تاریخی خود با جریان باطل را فراموش کرده و با مستکبرین عالم کنار خواهد آمد حال آنکه مذاکره موقت ایران در موضوع خاص هسته ای بنا به اقتضای شرایط داخلی و منافع ملی ایران تصمیم گیری شده و با لحاظ اصول پذیرفته شده است.

در این شرایط آگاه سازی عمومی و خودباوری ملی نسبت به توانایی های دفاعی جمهوری اسلامی ایران و نیز اعلام آمادگی برای مقابله همه جانبه با تهدیدات نظامی دشمن از اهمیت بالایی برخوردار است که برای همگانی کردن آن در میان اقشار مختلف جامعه و نیز جلب توجه و استقبال مردم، ابزار هنر و رسانه را مطلبد.

لذا نمایش اقتدار جمهوری اسلامی ایران برای آحاد ملت و معرفی برترین دستاوردهای دفاعی ایران، در قالب های مختلف و نیز یادآوری این مهم که زبان مواجهه با دشمن، همان زبانی است که به او درس و عبرت می آموزد، یک ضرورت است که به درستی در بیانات رهبر معظم انقلاب منعکس شده و فرمانده محترم کل سپاه نیز بر آن تأکید کرده اند.

در مجموعه پوسترهای نمایشگاهی «زبان سلاح»، توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران به تصویر کشیده خواهد شد و برترین دستاوردها و تولیدات دفاعی ایران در مجموعه ای زیبا و شکیل از پوسترهای نمایشگاهی با درج تصویر، نام و توضیح مختصر قابلیت های آن سلاح نمایش داده خواهد شد.

این مجموعه پوسترها قابلیت انتشار گسترده در فضای مجازی، توزیع در استان ها و پایگاه های مقاومت، مساجد، معابر شهری و ایستگاه های مترو و … را دارد که مزید امتنان دوستداران شما عزیزان در مرکز هنری رسانه ای ایده است.

در این بخش، اولین قسمت از این مجموعه پوسترهای نمایشگاهی تقدیم حضور مردم شجاع و غیور ایران می گردد.

۳ ۲-۱ ۴ ۱

نظرات بینندگان

نظری ثبت نشده است

*

code

انتظار