رکورد شکنی فیلم جدید مهدویان در سومین روز اکران فیلم های فجر در رشت

0
774

به گزارش پایگاه خبری سراج8 از رشت اکران فیلم‌های چهلمین جشنواره فجر در استان گیلان به روز سوم رسید، در این روز بر اساس جدول برنامه ریزی از سوی ستاد برگزاری جشنواره در این استان چهار فیلم «مرد بازنده» به کارگردانی «محمد حسین مهدویان»، «هناس» به کارگردانی «حسین دارابی»، «شادروان» به کارگردانی «حسین نمازی» و «برف آخر» به کارگردانی «امیر حسین عسگری» اکران شد.

امسال اکران فیلم‌های جشنواره فجر در دو مکان سینما ۲۲ بهمن و تالار مرکزی رشت انجام شده و در هر مکان سه سانس برای نمایش فیلم‌ها پیش بینی شده است و برنامه ریزی ها به گونه‌ای است که اگر فردی در سانس ابتدایی اکران فیلم در سینما ۲۲ بهمن موفق به تماشای آن نشد بتواند در سانس بعدی در تالار مرکزی رشت به تماشای فیلم بنشیند.

بر اساس اعلام مسئولان برگزاری جشنواره فیلم فجر در استان گیلان تا روز گذشته بیش از هزار و ۶۰۰ نفر از شهروندان گیلانی موفق به دیدن هشت فیلم این جشنواره شده اند و در مجموع نیز چهار هزار و ۵۰۰ بلیت پیش فروش شده است. در این مدت فیلم‌های «ملاقات خصوصی»، «علفزار» و «خائن کشی» با استقبال خوب تماشاگران همراه بوده است.

امروز نیز به گفته مسئولان «مرد بازنده» ساخته «محمد حسین مهدویان» با فروش کامل همه بلیت‌های دو سانس خود در سینما ۲۲ بهمن و تالار مرکزی رشت رکورد شکنی کرده است.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

61 − = 60