علی پورحسن عصر امروز در نشست کانون پرورش فکری و نوجوانان گیلان به ترسیم برنامه‌های این کانون با حضور مدیرعامل آن اشاره کرد.

وی با بیان اینکه در سفر حاجیان‌زاده مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان چند طرح مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، افزود: نخستین مرکز فرهنگی‌ ـ‌ هنری فراگیر کانون گیلان با حضور حاجیان‌زاده افتتاح می‌شود.

مدیر کل کانون پرورش فکری و نوجوانان گیلان افزود: مرکز مذکور به منظور ارائه خدمات فرهنگی به کودکان و نوجوانان کم‌توان جسمی‌ ـ حرکتی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی از راه‌اندازی سایت مرکز فرهنگی‌ـ‌هنری صومعه‌سرا با هدف آموزش، پژوهش و سرگرمی در این شهرستان خبر داد و گفت: این سایت برای نخستین بار بازی رایانه‌ای «مبارزان جنگل» را به کودکان و نوجوانان عرضه می‌کند.

پورحسن راه‌اندازی سایت مرکز فرهنگی‌ـ‌هنری سیاهکل با هدف آموزش رایانه‌ای به کودکان و نوجوانان را از دیگر برنامه‌ها عنوان کرد و یادآور شد: انجام سرگرمی‌های رایانه‌ای مناسب و رونمایی از بازی رایانه‌ای مبارزان جنگل از دیگر اهداف راه‌اندازی این سایت است.

وی خاطرنشان کرد: سومین نمایشگاه و فروشگاه عرضه محصولات فرهنگی کانون گیلان به منظور گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تربیت نسلی خلاق و نوآور از دیگر برنامه‌های سفر حاجیان‌زاده به گیلان است.