دیدار دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی گیلان با علما و خانواده محترم شهدای اهل تسنن شهرستان رضوانشهر

0
923

دیدار دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی گیلان با علما و خانواده محترم شهدای اهل تسنن شهرستان رضوانشهر

جوان شیعه و جوان سنّی، بدانند که این کاری که الان دارند میکنند، این هماهنگی و هم‌زیستی و هم‌کلامی و همدلی‌ای که بین اینها هست، خیلی چیز بزرگی است؛ این بزرگ‌ترین حربه است بر ضدّ دشمن ایران، اسلام و قرآن. این را بدانند و حفظ کنند.۱۳۹۵/۰۹/۱۵
بیانات در دیدار اعضای ستاد بزرگداشت چهارهزار شهید استان گلستان

به گزارش  روابط عمومی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان به همت کارگروه استانی مجمع فرق و ادیان و مذاهب؛ به مناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و ششمین اختر تابناک امامت و  ولایت حضرت امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت اسلامی دیدار دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی در گیلان و برخی فعالان فرهنگی این جبهه با خانواده معزز شهدا و علمای اهل تسنن در شهرستان رضوانشهر صورت پذیرفت.

در این دیدار ها از خانواده های شهیدان حسینعلی کریمی (تاریخ شهادت ۲۱ فروردین۱۳۶۵- سومار ) و مظاهر براری (تاریخ شهادت ۱ آذر ۱۳۶۶- ماووت) از شهدای گرانقدر اهل تسنن استان گیلان تجلیل به عمل آمد و یاد و خاطره شهیدان والامقام را گرامی داشتند.
همچنین در طی مراسمی با حضور در مسجد محمد مصطفی(ص) دهستان ارده از توابع شهرستان رضوانشهر ضمن دیدار با اهالی و نمازگزاران محترم ، از مولانا قویدل نیا امام جماعت مسجد توسط جبهه فرهنگی انقلاب تجلیل به عمل آمد.

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

49 − = 48