اعضای هیئت مکتب الزهرا (س) با رئیس شورای نگهبان شهرستان شفت دیدار کردند.

در ابتدا با تلاوتی چند از قرآن مجید توسط برادر علیرضا فرحناک ، در این دیدار محمد قدسی نژاد، مسئول هیات مکتب الزهرا(س) از زحمات جناب آقای محمدرضا پسندیده رئیس شورای نگهبان شهرستان شفت  تشکر نمود و در ادامه گفت : که شورای نگهبان یکی از ارکان نظام و از نهادهای نظارتی نظام جمهوری اسلامی ایران  است که از دوازده عضو تشکیل شده‌است. شش عضو از این دوازده تَن، فقهایی هستند که با حکم رهبر معظم انقلاب عزل و نصب می‌شوند و شش عضو دیگر حقوقدانانی هستند که با معرفی رییس قوه قضاییه و رأی نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتخاب می‌شوند.

نخستین وظیفه شورای نگهبان، نظارت بر تدوین قوانین در مجلس شورای اسلامی است.

مسئول هیات مکتب الزهرا (س) گفت که جایگاه شورای نگهبان در نظام جمهوری اسلامی بسیار کلیدی، حساس و حائز اهمیت است که در این خصوص حضرت امام خمینی«ره» فرمود: من به این آقایان هشدار می دهم که تضعیف و توهین به فقهای شورای نگهبان امری خطرناک برای کشور و اسلام است. همیشه انحرافات به تدریج در یک نظام وارد می شود و در آخر، آن را ساقط می نماید.

قدسی نژاد در ادامه گقت: گزارشی از عملکرد این هیئت در سال گذشته ارائه داد و گفت: این هیئت متشکل از جوانان همه طیف ها و گروه ها در کنار هم است و برای احیاء و ترویج فرهنگ اسلامی و مذهب ارزشمند تشیع ، در شهرستان شفت برنامه های مذهبی، دینی و با سیاست دفاع از حفظ آرمانها و ارزشهای والای انقلاب اسلامی، دور از موارد و حواشی سیاسی، مشغول فعالیت است و در حال برنامه ریزی به منظور برپائی مراسم سیاه پوشان محرم عزای حضرت امام حسین(ع) می باشیم.

در ادامه حاج آقای پسندیده رئیس محترم شورای نگهبان شهرستان شفت در خصوص عملکرد هیأت مکتب الزهرا(س) گفت:

از آنجائی که خود باوری یکی از عناصر اصلی ترقی انسان ها به شمار می رود و اولین پایه و پله ترقی تلقی می گردد و مخصوصاً اگر بتوان این مقوله را در نسل جوان ریشه دار کرد، بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی که هم اکنون بر سر خیل عظیمی از جوانان سایه افکنده می توان برطرف نمود. مخصوصاً اگر این خود باوری در راستای احیاءِ مکتب باشد و در آن عقیده و آرمان مذهبی لحاظ گردد، با استقبال جوانان مواجه خواهد شد. هیأت مکتب الزهرا(س) از زمان تأسیس تاکنون توانسته است کارنامه خوبی داشته باشد و به نظر می رسد که  هیأت مکتب الزهرا(س) با توجه به امکانات موجود هم از جهت کیفی و هم کمّی عملکردی در حد ایده آل داشته است. و هیات مکتب الزهرا (س) توانسته بچه های خوبی را دور خود جمع کند و آنچه از عملکردش مشاهده شده توانسته فعالیتهای خوبی در زمینه فرهنگی و مذهبی در شهرستان داشته باشد و من برای این هیات آرزوی توفیق و سربلندی را  از خداوند منان خواهانم . . . .