درخشش مراکز استانی صداوسیما در جشنواره ملی «رادیو سلامت»

مراسم اختتامیه سومین دوره جشنواره پیشگیری از سوانح و حوادث، روز چهارم اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار شد.

صدیقه اعتمادسعید مدیر رادیو سلامت در ابتدای این مراسم گفت: با هدف پیشگیری از سوانح و حوادث، سومین دوره این جشنواره را برگزار کردیم تا به واسطه یک عزم ملی بتوانیم باعث کاهش آمار تصادفات و سوانح شویم؛ زیرا سهم آمارهای تصادفات جاده‌ای در ۳۰ کیلومتری شهرها، ۶۰ درصد است و می توان با مدیریت سرعت و تمرکز بیشتر این آمار را به حداقل برسانیم.

در این مراسم درخشش مراکز استانی صداوسیما مشهود بود؛ به طوری که از چهارده جایزه برتر بخش‌های مختلف، ده جایزه به تولیدات مراکز تعلق گرفت.

بر این اساس و در ساختار PSA، محمد چگینی از مرکز «کیش»، مسعود خسروی از مرکز «خراسان جنوبی» و زینب اسمی از مرکز «آذربایجان غربی» موفق شدند رتبه‌های نخست تا سوم را به خود اختصاص دهند.

در ساختار اینفوگرافی هم بعد از لیلا مهدوی از تهران، سپیده هرزند جدیدی از مرکز «آذربایجان شرقی» و سهیلا ایزدی از مرکز «کرمانشاه» رتبه‌های دوم و سوم را از آن خود کردند.

سهیلا ایزدی از مرکز «کرمانشاه» در ساختار مینی‌فیچر هم توانست رتبه اول را کسب کند.

بدرالسادات صحافی و سید امیرمهدی زهرایی از مرکز «یزد» رتبه سوم را در ساختار دیداری به خود اختصاص دادند و در زمینه گزارش‌های خبری نیز بدون اعلام نفرات اول و دوم، زهرا فلاحی‌نسب از مرکز «خراسان جنوبی» موفق شد رتبه سوم را کسب کند.