حمایت دختران محجبه از حجاب بهترین راه دفاع از این واجب الهی است

0
604

انقلابیون و نخبگان بایستی با تمام توان از ارزش‌ها دفاع کنند.


مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم‌الاوصیاء کشور با بیان اینکه حمایت دختران محجبه جوان از حجاب، بهترین راه دفاع از این واجب الهی است گفت: انقلابیون و نخبگان بایستی با تمام توان از ارزش‌ها دفاع کنند.

 

سید احمد عبودتیان در بازدید از کانون تفکر زبرالحدید در رشت فعالیت‌های این مجموعه را همانند ماجرای مباهله دانست و اظهار داشت: کانون تفکر زبرالحدید وظیفه به حرکت در آوردن جامعه و نخبگان را بر عهده دارد که امری مهم و تأثیرگذار محسوب می‌شود.

مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم‌الاوصیاء کشور با بیان اینکه در سیاست‌گذاری‌ها و حل مشکلات کشور بایستی به رویکردهای اجتماعی نیز توجه شود افزود: رهبر معظم انقلاب همواره در رابطه با ایجاد مجموعه‌های قرارگاهی در مسیر بررسی وضعیت کشور تاکید دارند.

وی با اشاره به اینکه نخبگان هر کشور در زمینه فعالیت‌های مختلف پیشرو هستند تصریح کرد: امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب شخصیت بی‌نظیر و و بزرگی دارند و الگوی مدیریتی آنان به‌گونه‌ای است که مسئولان کشور نیز گاهی اوقات آن را درک نمی‌کنند زیرا تفکرات منحصر به فردی دارند.

عبودتیان گیلان را استانی پیشرفته، باظرفیت و با قدمت دانست و عنوان کرد: از نخبگان استان گیلان درخواست می‌کنم تا در رابطه با حل مشکلات مربوط به هویت شهر رشت بیشتر توجه کنند و برای حل آن اقدامات لازم را انجام دهند تا در شأن مردم متمدن و ولایتمدار این استان باشد.

مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم‌الاوصیاء کشور با بیان اینکه حمایت دختران محجبه جوان از حجاب، بهترین راه دفاع از این واجب الهی است گفت: انقلابیون و نخبگان بایستی با تمام توان از ارزش‌ها دفاع کنند زیرا بهترین راه پاسداری از آرمان‌های انقلاب و ارزش‌های دینی همین امر است.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

+ 49 = 51