جلسه هم اندیشی شورای مرکزی هیات سائلین الحسین علیه السلام با قرارگاه خاتم الاوصیاء گیلان شامگاه روز دوشنبه مورخه ۲۱ اردیبهشت ۹۴ در مسجد طالقانی خیابان بیستون برگزار گردید.

در این جلسه که با  حضور جمعی از شورای مرکزی هیات سائلین الحسین علیه السلام و مهدی حقی و عقیل سرافراز  نمایندگان بنیاد خاتم الاوصیا برگزار شد سید حسین رضویان به ارایه گزارشی از تاریخچه هیات و فعالیتهای عمومی و ویژه آن  پرداخت.

در ادامه اعضای شورا همچون محمد علی گلرخ،سید محسن شفیع پور و سید حجت رضویان هرکدام به ترتیب گزارشی درباره فعالیتهای هیات سائلین الحسین علیه السلام پیرامون سوگواره شعر عاشورایی طوفان واژه ها،فروشگاه عفاف و حجاب ریحانه و اجتماع منادیان الله اکبر ارایه نمودند.

پس از آن  رضا شریفی و بهرام مهماندوست در خصوص لزوم بهره مندی از مقوله هنر در تعظیم شعائر مذهبی و مسایل مرتبط با امور تبلیغات و مهندسی صوت گزارش فعالیتهای خود را شرح داده و در ادامه محمود داداشی مدیر سایت نیز موارد مرتبط را مطرح نمود.

در انتها پس از بیان برخی مسایل در رابطه با ایجاب وفاق و و همدلی بیشتر میان هیاتهای مذهبی در شرایط امروز جامعه توسط محمد حسین منسومی و محمد محبتی ، مهدی حقی نماینده قرارگاه خاتم الاوصیاء (علیه السلام) با جمع بندی موارد و تقدیر از فعالیتهای هیات سائلین الحسین علیه السلام گفت: برگزاری برخی مراسم و فعالیتها همچون اجتماع منادیان الله اکبر،سوگواره شعر عاشورایی طوفان واژه ها،یادواره شهدای شیمیایی و نیز تاسیس فروشگاه ریحانه از موارد خاص و مخصوص به این مجموعه است که در طرح رصد هیات های مذهبی لحاظ گردیده و امید می رود با تعمیم این قبیل برنامه ها به  تشکیلات همسوی دیگر و حمایت متناسب با آن منشا خدمات بیشتری گردد.

saelin (1) saelin (2) saelin (3) saelin (4) saelin (5)