مجید رحمانی گفت: در چهارمین شب اجرای نمایش بزرگ فصل شیدایی نزدیک به ۸هزار نفر از مردان و زنان گیلانی اعم از پیر، جوان و نوجوان مهمان دهکده‌ی مقاومت رشت بودند و پس از بازدید از نمایشگاه فرهنگی به تماشای پر مخاطب‌ترین نمایش کشور در رشت نشستند.

وی افزود: شاید بتوان گفت که یک شنبه ۲۸ شهریور، رکورد تماشای یک اثر هنری در استان گیلان شکسته شد و این نشان از بینش بلند گیلانیان ولایتمدار و فرهنگ دوست در توجه به هنر ارزشی دارد.

دبیر اجرایی نمایش بزرگ فصل شیدایی گیلان با بیان اینکه این نمایش روایت هنری از هبوط آدم تا ظهور منجی است گفت: فصل شیدایی راوی بزنگاه های تاریخمان است و ان شاء الله تا دوم شهریور ادامه خواهد داشت.

رحمانی ادامه داد: نمایش بزرگ فصل شیدایی امشب و فردا (۲۹ و ۳۰ شهریور) با جشن ویژه ای به مناسبت عید سعید غدیر خم همراه خواهد بود، لذا از عموم مردم دعوت می کنیم تا پیش از ساعت ۲۰ خود را به محل اجرای نمایش (کیلومتر ۴ جاده رشت به تهران) برسانند و از تمام این برنامه فاخر بهره ببرند.

وی درباره‌ی برنامه‌ی ایاب و ذهاب عمومی رشت به سمت محل اجرای نمایش اظهار کرد: اتوبوس های رایگان از میدان مصلی به محل اجرای نمایش و بالعکس برپاست.

دبیر اجرایی فصل شیدایی درباره‌ی نحوه توزیع بلیط این برنامه گفت: توزیع بلیط همچنان در باجه های  سطح شهر رشت ادامه دارد و از طریق سایت seraj8.ir نیز عموم مردم می‌توانند بصورت کاملا رایگان بلیط نمایش را تهیه نمایند و همچنین ارایه بلیط در محل ورودی و نیز نمایشگاه فرهنگی جنب سالن نمایش انجام می شود.

رحمانی در پایان گفت: نظر به استقبال تصاعدی مردم در شب های گذشته و حضور بیش از ۲۲ هزار نفر در ۴ شب گذشته، از علاقه مندان به تماشای این نمایش مهیج و اعتقادی تقاضا مندیم که حضورشان را به شب های پایانی موکول نکنند.