موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران که به نمایندگی از نشر جمهوری اسلامی ایران در بیست و دومین دوره نمایشگاه کتاب چین شرکت دارد،‌ اقدام به توزیع نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا در غرفه ایران کرده است. نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا به زبان چینی تهیه شده و در غرفه ایران در میان جوانان بازدیدکننده توزیع می‌گردد.

هم‌چنین در این دوره از نمایشگاه ازغرفه ایران استقبال چشم‌گیری انجام است. حوزه کتاب‌های کودک و نوجوان، آثار هنری و آثار استاد فرشچیان از جمله کتاب‌هایی هستند که در غرفه ایران با اقبال عمومی مواجه هستند. هم چنین کتب دینی ترجمه شده به زبان چینی که باهمت رایزنی فرهنگی ایران در پکن و انتشارات جامعة‌المصطفی تهیه شده است نیز مورد استقبال قرار گرفته است.

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در این نمایشگاه علاوه بر معرفی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب در حوزه‌های دین، تاریخ، کودک و نوجوان، هنر و گردشگری به زبان‌های فارسی، چینی و انگلیسی ارائه کرده است.

نمایشگاه بین‌المللی کتاب چین از ۴ تا ۸ شهریورماه در شهر پکن برپا است. کشور امارات متحده عربی میهمان افتخاری این دوره از نمایشگاه است.