سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

تبلیغات محیطی متفاوت فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله(ص)» که به‌درخواست مجید مجیدی بدون ذکر نام عوامل از اوایل هفته به‌شکل گسترده‌ای آغاز شد.

مجیدی در نشست خبری پیش از اکران فیلم در پاسخ به “چرا در تبلیغات شهری نامی از عوامل فیلم ذکر نشده است؟” گفت: در پاسخ به شما باید بگویم یکی از دلایلی که باعث شد تصمیم بگیرم نام هیچ یک از عوامل در پوسترهای تبلیغاتی دیده نشود این بود که تک تک فریم‌های عکس که کاری از نادر فوقانی است مانند تابلوهای نقاشی است. با نوشتن نام عوامل روی پوسترهای تبلیغاتی، زیبایی تصویر گرفته می‌شد، از همین رو تصمیم گرفتم نام هیچ یک از عوامل بر تبلیغات نباشد تا چشم‌انداز زیباتری از عکسهای این فیلم سینمایی به مردم نشان داده شود. ضمن اینکه علاقه‌ای نداشتم نام خودم هم بر این پوسترها و عکسها باشد زیرا سوژه اثر مهمتر از نام کارگردان است.

محمد فوقانی کار ثبت عکسهای فیلم محمد رسول الله(ص) را به‌عهده داشت. او برای این فیلم قریب به ۷۰۰۰ فریم عکس گرفته است که شامل عکس‌های اجتماعی و مستند خبری بود. قرار است کتاب عکسهای این فیلم منتشر شود. فوقانی در این باره گفته است: آقای مجیدی در ابتدای کتابی که قرار است منتشر شود یادداشتی نوشته است و در آن گفته است که بسیاری از عکسهای فیلم‌های مختلف یا قوی‌تر از فیلم هستند و یا ضعیف‌تر اما خوشبختانه عکسهای فیلم «محمد رسول الله» همان صحنه‌های فیلم هستند.

۱۳۹۴۰۶۰۱۰۹۲۸۲۱۴۸۸۵۹۳۸۱۷۱۰ ۱۳۹۴۰۶۰۱۰۹۲۷۴۰۵۶۸۵۹۳۸۱۵۱۰ ۱۳۹۴۰۶۰۱۰۹۳۱۴۷۳۲۴۵۹۳۸۲۰۱۰ ۱۳۹۴۰۶۰۱۰۹۳۳۱۵۵۱۵۵۹۳۸۲۱۱۰ ۱۳۹۴۰۶۰۱۰۹۳۵۲۶۶۸۵۵۹۳۸۲۵۱۰ ۱۳۹۴۰۶۰۱۰۹۳۴۰۸۵۷۳۵۹۳۸۲۳۱۰ ۱۳۹۴۰۶۰۱۰۹۴۶۱۳۳۳۵۵۹۳۸۳۷۱۰

برچسب‌ها:

نظرات بینندگان

نظری ثبت نشده است

*

code

انتظار