مجری طرح نمایش فصل شیدایی با بیان اینکه اجرا کنندگان این برنامه از بهترین های سینما و تلویزیون هستند گفت: در چند سالی که فصل شیدایی در استان های مختلف کشور اجرا می شود، بیش از یک میلیون تماشاگر داشته و تا کنون در ۱۵ استان به نمایش در آمده است.

محمد نیاکان افزود: بخش فنی و محتوایی این اثر با توجه به نیازمندی های فرهنگی جامعه لحاظ شده و در هر استان ۲۰ درصد از کل نمایش بومی سازی می شود.

وی ادامه داد: بخش نهضت جنگل و عملیات کربلای پنج دو بخش بومی سازی شده این نمایش است که با توجه به عقبه تاریخی گیلان به اجرا در می آید.

مجری طرح نمایش فصل شیدایی همچنین از ترجمه بخش هایی از این نمایش برای اجرا در مسیر نجف تا کربلا همزمان با پیاده روی اربعین خبر داد.

نیاکان با اشاره به حضور ۱۴۰ بازیگر در این نمایش تصریح کرد: در مجموع بیش از ۳۰۰ نفر برگزاری این نمایش را به عهده دارند.

در ادامه نشست دستیار اول کارگردان نمایش فصل شیدایی با بیان اینکه طرح اولیه این نمایش چیزی جز دغدغه و فکر کارگردان درباره مسائل دینی، اجتماعی و فرهنگی نبوده اظهار کرد: اجرای نمایشی با این بزرگی سختی های خاص خود را دارد که خوشبختانه با اتکا به توانمندی های گروه تولید و اجرا این مشکلات از پیش رو برداشته شده است.

حسن بزرا افزود: برای هر بازیگری که در این نمایش حضور دارد قریب به ۱۰۰ ساعت زمان صرف شده تا به هماهنگی های لازم در اجرا دست پیدا کنیم.