نرم افزار گنجینه بیان شامل بیش از ۶۰۰ سخنرانی و چندهزار فراز از فرمایشات رهبر معظم انقلاب

0
586

‎مدیر خانه دیجیتال انقلاب اسلامی گیلان خبر داد

رونمایی از نرم‌افزار مجموعه بیانات مقام معظم رهبری

به گزارش پایگاه خبری سراج ۸ ، سید محمد مقدم اعلام کرد: بیش از ۶۰۰ سخنرانی و چندهزار فراز از فرمایشات رهبر معظم انقلاب طی سال‌های ۱۳۶۸ تا ۱۳۹۹ در نرم افزار گنجینه بیانبارگذاری و در قالب نرم‌افزار موبایلی تولید و رونمایی ‌شد.

نرم افزار گنجینه بیان
نرم افزار گنجینه بیان

‎به گزارش خبرنگار خبرگزاری سراج هشت، سیدمحمد مقدم در رونمایی «گنجینه بیان» در نشست خبری جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی استان گیلان، با بیان اینکه سخنان رهبر معظم انقلاب چراغ راه اقشار جامعه و الگوی مناسب سبک زندگی ایرانی اسلامی است، گفت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب در طی سال های ۱۳۶۸ تا ۱۳۹۹ از سوی تیم محتوایی خانه دیجیتال انقلاب اسلامی استان گیلان مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت و در قالب اپلیکیشن اندرویدی تولید شد که هم‌اکنون برای دسترسی عموم مردم بارگذاری شده است. همچنین از ویژگی ‌های شاخص این نرم‌افزار می‌توان به نحوه جستجوی منحصر به فرد اشاره کرد.

مقدم تصریح کرد: کاربران در این برنامه می توانند علاوه بر دسترسی به متن، صوت و فیلم بیانات از جست و جو منحصر به فرد این نرم افزار بهره ببرند.
‎زمان‌شمار نرم افزار بر اساس جمله ای از رهبر انقلاب که فرمودند ” اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید” نیز از دیگر بخش‌های نرم‌افزار است.

‎مدیر خانه دیجیتال انقلاب اسلامی استان گیلان با بیان اینکه ما برای تولید محتوای نرم‌افزار در تحلیل موضوعات به بیانات مقام معظم رهبری در نشست‌ها و جلسات سیاسی اکتفا نکردیم، افزود: فرهنگ عمومی و‌ شهروندی، سبک زندگی، حوزه‌های فرهنگی اجتماعی، حقوق زنان و … از دیگر مباحث بارگذاری شده در نرم افزار است.

وی اظهار کرد:
‎نشر موضوعات راهبردی انقلاب اسلامی یکی از مهمترین عوامل ماندگاری آن در امتداد انقلاب امام حسین علیه السلام با وجود هزینه های گسترده دشمنان علیه آن بوده است.

‎مقدم در ادامه با اشاره به اینکه این محصول مورد استفاده ناشران، نویسندگان،‌ راویان، فعالان حوزه رسانه و عموم مردم است، اضافه کرد: معتقدیم در صورتی کار ما در حوزه محتوایی کاری منسجم و اثربخش است که ظرفیت تمامی فعالان این حوزه را در کنار یکدیگر داشته باشیم.

‎سید محمد مقدم تاکید کرد: خانه دیجیتال انقلاب اسلامی استان گیلان، شناسایی، هم‌افزایی و ایجاد هماهنگی میان تمام فعالان این حوزه را رسالت و وظیفه خود می داند.

وی تصریح کرد: هدف اصلی و رویکرد ما در این مجموعه برگزاری دوره‌های آموزشی برای علاقمندان و حمایت از متخصصان بومی است. که زمان برگزاری آن به زودی به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

67 − 60 =