بسم الله الرحمن الرحیم

وَ ما لَکُمْ لا تُقاتِلُونَ فی‏ سَبیلِ اللَّهِ وَ الْمُسْتَضْعَفینَ مِنَ الرِّجالِ وَ النِّساءِ وَ الْوِلْدانِ الَّذینَ یَقُولُونَ رَبَّنا أَخْرِجْنا مِنْ هذِهِ الْقَرْیَةِ الظَّالِمِ أَهْلُها وَ اجْعَلْ لَنا مِنْ لَدُنْکَ وَلِیًّا وَ اجْعَلْ لَنا مِنْ لَدُنْکَ نَصیراً(75)

الَّذینَ آمَنُوا یُقاتِلُونَ فی‏ سَبیلِ اللَّهِ وَ الَّذینَ کَفَرُوا یُقاتِلُونَ فی‏ سَبیلِ الطَّاغُوتِ فَقاتِلُوا أَوْلِیاءَ الشَّیْطانِ إِنَّ کَیْدَ الشَّیْطانِ کانَ ضَعیفاً(76)

شما را چه شده که در راه خدا و رهایی مردان و زنان و کودکان مستضعف نمی جنگید؟ آن مستضعفانی که همواره می گویند: پروردگارا! ما را از این شهری که اهلش ستمکارند ، بیرون ببر و از سوی خود ، سرپرستی برای ما بگمار و از جانب خود برای ما یاوری قرار ده.

آنان که ایمان آورده اند در راه خدا می جنگند و کسانی که کافر شده اند در راه طاغوت می جنگند. پس شما با یاران شیطان بجنگید ، که یقیناً نیرنگ و توطئه شیطان [ در برابر اراده خدا و پایداری شما ] سست و بی پایه است.

سوره نساء آیات75و 76

خداوند مبارزه با ظلم و جور را در فطرت آدمی به ودیعه نهاده و از این‌رو، بندگان راستین خویش را موظف ساخته است که در برابر ستمگری ستم‌پیشگان لحظه‌ای از پا ننشینند و به یاری مظلومان و ستم‌دیدگان بشتابند و در این راه، از همه توان خویش بهره ببرند.

از سوی دیگر، قلدران و زورمداران عالم، همواره، در برابر ظلم‌ستیزی یاوران حق و حقیقت دسیسه‌های گوناگونی به کار می‌برند تا تلاش بر حقِ نمایندگان خداوند را باطل سازند و به هر روش، مطامع نامشروع خویش را محقق نمایند. بدین ترتیب، صفحات تاریخ، آکنده از مبارزه حق‌مداران، از سویی و زورگویان، از سوی دیگر، است.

و اکنون ما ماندیم و این استخوان های در گلو، بازهم مائیم و این خار در چشم اسلام، هنوز خیانت این مسلمان نمایان دیو سیرت در قبال فلسطین مظلوم و غزه قهرمان فراموشمان نشده است. هنوز فاجعه کشتار حجاج ایرانی از یادهای مسلمین و آزادگان جهان پاک نشده، هنوز صدای گوش خراش برخورد گیلاس های شراب آنها با سران استکبار گوشهایمان را می آزارد ، هنوز  صدای جیرینگ جیرینگ سکه های آنها در حمایت از داعش  وتروریست های منطقه ای کابوس بچه های  غزه و سوریه و عراق است، هنوز هم با نفس های شیطانی خود در شیپور تکه تکه کردن امت اسلامی می دمند.

چه زیبا گفت که تاریخ اسلام پر است از خیانت بزرگانش و کیست که نداند اگر نبود دلارهای نفتی این وهابی های یهودی زاده دنیای اسلام تا به حال صد  باره ریشه های ظلم و جور صهیونیست های کودک کش را از بیخ کنده بود. اگر نبود زمزمه های اختلاف افکن این فرزندان ناخلف انگلیس، تا به حال امت واحده اسلامی کار سران استکباری و دنباله های آنان را یک سره کرده بود.

رفتارهای ظالمانه و دور از انسانیت رژیم آل‌سعود ، یکی از مصادیق بارز زورگویی به شمار می‌رود؛ آنان در تازه‌ترین اقدام، «آیت‌الله شیخ نمر باقر النمر»، روحانی ظلم‌ستیز شیعه را به اعدام محکوم ساخته‌ و بدین وسیله، کوشیده‌اند – به خیال باطل خویش- ندای حق‌طلبانه این روحانی گران‌قدر را خاموش سازند، غافل از آن که پیروزی اهل حق، از وعده‌های حتمی الهی است و  تحقق آن انکارناپذیر به شمار می‌رود.

اکنون ما اعضای هیئت روضه الحسین (علیه السلام) شهرستان ماسال هم صدا با ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای (حفظه ا…) و مراجع عظام تقلید و دیگر مسلمانان جهان این حکم ظالمانه دادگاه سعودی را محکوم کرده و از دستگاه دیپلماسی کشور می خواهیم با بهره گیری از روابط دیپلماتیک وظرفیت های موجود جمهوری اسلامی ایران مانع از اجرای این حکم ننگین گردد.

هیهات منا الذلة

هیئت روضه الحسین (علیه السلام) شهرستان ماسال