مرتضی هاشمی نسب،مدیر مسئول کانون نور الزهرا (سلام الله علیها) مسجد حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) بندر آستارا با بیان این مطلب گفت: دهه فجر آغاز عزت ایران اسلامی است و عزت بزرگترین دست آورد انقلاب اسلامی ایران برای تمام مستضعفین جهان است.

وی افزود: ایران اسلامی به پشتوانه ولایت و حول محور آن توانست ابرقدرت‌های جهان و در راس همه آمریکای جهانخوار را در ۳۶ سال پیروزی انقلاب در سطح جهان به انزوا بکشاند.

مدیر مسئول کانون نور الزهرا (سلام الله علیها) بندر آستارا تصریح کرد: یکی از ماموریت‌های اصلی ما انتقال ارزش‌های انقلاب و دستاوردهای آن در سطح منطقه و بین الملل به نسل جوانی است که انقلاب را درک نکرده‌اند و انجام این مهم می‌تواند از طریق کانون‌های فرهنگی و هنری صورت گیرد.

این مقام مسئول فرهنگی برگزاری دعای ندبه، برگزاری مسابقه کتابخوانی با محوریت وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی(ره) در طول ایام دهه فجر و سخنرانی و بصیرت افزایی در طول ایام توسط امام جماعت مسجد را از برنامه‌های این کانون در ایام الله سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برشمرد.

وی از برگزاری مسابقه پیامکی فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان با موضوع « اصلی ترین پیام انقلاب برای جهان چه بود؟» در ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد و افزود: علاقمندان می‌توانند پاسخ‌های خود را به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۰۳۰۱۸۲۱۸۲ ارسال و در مسابقه شرکت کنند.

مدیر مسئول کانون نور الزهرا (سلام الله علیها) بندر آستارا اضافه کرد: این مسابقه پیامکی ویژه شهروندان آستارایی است و فقط آستارایی‌ها می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

هاشمی نسب گفت: انجام ختم ۱۰هزار صلوات برای پیروزی رزمندگان اسلام در طول ایام دهه فجر، پخش بانگ الله اکبر در شب ۲۲ بهمن از گلدسته‌های مسجد حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) این شهر و آماده سازی زمینه برای حضور حداکثری اصحاب به مسجد حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) در راهپیمایی ۲۲ بهمن از دیگر برنامه های این کانون در ایام الله دهه مبارک فجر است.