برگزاری مرحله اول مسابقه پای نجوای نیلوفران + جزییات

0
784

رییس ستاد کنگره شهدای استان گیلان از برگزاری مرحله اول مسابقه پای نجوای نیلوفران خبر داد.

سید غلامرضا امیری با بیان اینکه مرحله اول مسابقه پای نجوای نیلوفران برگزار می شود اظهار کرد: ستاد کنگره شهدای گیلان از همه علاقمندان به فعالیت در حوزه ایثار و شهادت دعوت می‌کند تا با ثبت و ضبط خاطرات والدین معظم شهدا به وسیله گوشی همراه در مسابقه بزرگ پای نجوای نیلوفران شرکت نمایند.

وی هدف از برگزاری این مسابقه را قرابت بیشتر آحاد مختلف جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان با خانواده معظم شهدا برشمرد و تصریح کرد: ضمن اینکه تکریم و بازدید از خانواده‌های معزز شهدا در این طرح تعریف شده است، آرشیو کاملی از خاطرات مادران همه شهدا به دست خواهد آمد که بسیار ارزشمند خواهد بود و مرجع خلق آثار هنری پس از این قرار خواهد گرفت.

رییس ستاد کنگره شهدای استان گیلان با اشاره به اینکه مصاحبه‌ها باید به وسیله موبایل و با فرمت HD و با کیفیت صدای مطلوب و کادر افقی تهیه شود، اظهار داشت: زبان مصاحبه باید تا حد امکان فارسی و یا با گویش محلی باشد و سوالات مصاحبه پیرامون تولد، زندگی، نحوه شهادت و توصیه خانواده شهدا به مردم و مسئولین مطرح شود.

امیری حداکثر زمان ارسال آثار را ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸ عنوان نمود و در خاتمه گفت: بعد از بررسی آثار توسط هیات داوران طی مراسمی با حضور فرماندهان و مسئولان استان به ۱۰ اثر برگزیده جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

۸ دی نیوز/

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

+ 77 = 84