نشست فعالان ارزشی فضای مجازی بندر آستارا شب گذشته( 15 مهر) با حضور تعدادی از فعالان ارزشی فضای مجازی این شهرستان در مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) این شهر برگزار شد.

در این نشست فعالان عرصه فضای مجازی کانون‎های فرهنگی و هنری مساجد، پایگاه‌های مقاومت بسیج و خبرنگار خبرگزاری شبستان در بندر آستارا حضور داشتند.

سجاد ستوده، از فعالان فضای مجازی استان در حاشیه این نشست در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در آستارا گفت: این اولین نشست فعالان ارزشی فضای مجازی در بندر آستارا است.

وی افزود: هدف از برگزاری این نشست تبادل نظر بین فعالان فضای مجازی وشناسایی و آشنایی با آنان بود.

فعال ارزشی عرصه فضای مجازی گیلان تصریح کرد: به دنبال این هستیم تا با همکاری فعالان عرصه فضای مجازی استان و با تلاش در جهت هم افزایی فعالیت‌های این فعالان، راه‌های تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی را در عرصه فضای مجازی تسریع بخشیم.

ستوده از برگزاری دوره‌های آموزشی فعالان فرهنگی فضای مجازی استان گیلان خبر داد و گفت: در این دوره آموزشی کلاس‌های خبر نویسی، عکاسی، گرافیک،عمومی آموزش نویسندگی (ویژه سایت‌های خبری)، برنامه نویسی اندروید، دوره آموزشی محیط‌های طراحی و مدیریت وبلاگ، آموزش‌های مدیریتی ویژه وب سایت‌ها متناسب با نوع سایت (خبری، فرهنگی و مذهبی، هنری و ….)، آشنایی با اصول طراحی، کار با رنگ و ترکیب بندی و … برگزار می‌شود و فعالان ارزشی فضای مجازی می‌توانند با مراجعه به سایت فرهنگی سراج به آدرس seraj8.irدر این دوره‌ها ثبت نام کنند.