باید زمینه لازم برای انتقال ارزش‌های انقلاب و دوران دفاع مقدس به جوانان فراهم شود

0
932

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان گفت: باید زمینه لازم برای انتقال ارزش‌های انقلاب و دوران دفاع مقدس به جوانان فراهم شود.

به گزارش سراج۸ ، سرهنگ پاسدار حسین مصطفی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم از نقش به‌سزا و تعیین‌کننده گیلانیان در عملیات‌های مختلف ۸ سال دفاع مقدس سخن گفت و اظهار داشت: باید زمینه لازم برای انتقال ارزش‌های انقلاب به جوانان فراهم شود و یکی از ابزارهای تحقق این هدف بزرگ احداث پارک موزه‌های دفاع مقدس است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان ساخت فضاهایی مانند پارک موزه‌های دفاع مقدس و ایجاد آن در استانی نظیر گیلان را یکی از ضروریاتی که این خطه به آن نیاز جدی دارد خواند و عنوان کرد: امیدواریم با مساعدت و کمک مسئولان بتوانیم پارک موزه دفاع مقدس گیلان را در موعد مقرر به بهره‌برداری برسانیم.

مصطفی‌پور گیلانیان را طبق فرمایشات مقام معظم رهبری ستارگان درخشان هشت سال دفاع مقدس بودند تقدیم ۸ هزار شهید توسط این استان در طول دوران جنگ را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: دشمن و استکبار جهانی از حفظ و انتقال ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس به نسل‌های جدید ترس و واهمه دارد.

مصطفی‌پور پیشرفت، توسعه، استقلال‌خواهی و حفظ عزت و سربلندی ایران اسلامی را در گرو حفظ و صیانت از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و دوران دفاع مقدس دانست و اظهار داشت: ایران اسلامی در جریان جنگ ساله و در مظلومیت کامل برابر استکبار جهانی و صهیونیست‌ها ایستادگی کرد و حتی یک وجب از خاک کشور به دست دشمن نیافتاد.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

− 2 = 4