امام جمعه خمام: وظیفه داریم از افسران جنگ اقتصادی خمام تجلیل کنیم

0
1225

حجت الاسلام والمسلمین اسدالله زاده امام جمعه شهرستان خمام در خطبه دوم نماز جمعه 15 بهمن ماه 1400 بیان کردند؛

هفته گذشته رهبر معظم انقلاب دیداری با کارآفرینان، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی کشور داشتند. از آنجا که حرف مردم از زبان جانان شنیدن، شیرین تر بود،

وی با تأکید اینکه:

ما نمی خواهیم در خطبه های نماز جمعه همان نکات رهبر معظم انقلاب را بازگو کنیم، هرچند بازگویی و تحلیل فرمایشات حکمت آمیز ایشان، حتما در راستای جهاد تبیین خواهد بود.

ولی آنچه از بازگویی فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خطبه ها مهم تر است، این است که تطبیق فرمایشات ایشان در حوزه مأموریتی خودمان را بازنگری و بازگویی داشته باشیم.

خطیب نمازجمعه شهرستان خمام افزود:

لذا بنده به عنوان امام جمعه دست تک تک کارآفرینان، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی خمامی را که در بحران اقتصادی مؤمنانه در کنار مردم ایستادند را با افتخار می بوسم. و دعاگوی همه این عزیزان که به تعبیر رهبر معظم انقلاب افسران دفاع مقدس اقتصادی بودند خواهم بود و البته وظیفه داریم جهت تجلیل از این افسران دفاع مقدس اقتصادی تجلیل ها و بزرگداشت های لازم را نیز تدارک ببینیم.

و از طرفی به دستگاه هایی که در این جنگ اقتصادی مأموریت مستقیم داشتند و دارند هم پیشنهاد می کنم قدرشناس فعالان اقتصادی و کارآفرینان و تولیدکنندگان باشند. هرچند هنوز خمام اداره صمت ندارد ولی اداره صنعت، معدن و تجارت؛ اداره جهاد کشاورزی و در رأس همه آن ها فرمانداری محترم خمام وظیفه دارند، به پیروی از فرمایش رهبری معظم انقلاب، قدرشناسی شایسته از فعالان و تولیدکنندگان محترم خمامی را داشته باشند.

وی درآخر گفت:آقایان مدیران بدانند رهبری فرمودند فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان و کارآفرینان افسران و رزمندگان جنگ اقتصادی بوده اند و هنوز هم در حال مبارزه هستند. لذا برای افسری که در حال جهاد مبارزه است، افزایش انگیزه کرد و خدای نکرده با نیت خوانی و به بهانه های خودخواسته تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی را درگیر بروکراسی های اداری نکنیم.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

16 − 13 =