ویژه برنامه یک شب نورانی به مدت ۱۴ شب در مساجد این منطقه از سوم تا شانزدهم ماه مبارک رمضان در حال برگزاری است و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی ، کتاب های مذهبی متناسب با ایام ماه مبارک رمضان به نمازگزاران اهدا می شود.

بر اساس این گزارش فرهنگسرای تهران با مشارکت انتشارات نظری این برنامه را برگزار می کند و کتابهای این انتشارات را به روزه داران اهدا می کند.

گفتنی است ویژه برنامه شامگاهی یک شب نورانی با همکاری مساجد منطقه ۲۲ از شب سوم تا شب شانزدهم ماه مبارک رمضان، در محورهای مختلف اجرا می شود که جزء خوانی قران کریم ، برپایی نماز مغرب و عشاء ، افطاری ساده، سخنرانی پیرامون موضوعات رزق حلال، صبر، انصاف و تکریم زندگی، برگزاری مسابقات فرهنگی، مذهبی، ، اجرای مسابقات فرهنگی، مناجات، تجلیل از چهره های قرآنی و فرهنگی و … از جمله آنهاست.

در بخش جنبی این ویژه برنامه هم چنین نمایشگاه کتاب، نمایشگاه محصولات قرآنی، مشاوره خانواده و …….. برگزار می شود و اهدای کتاب های مذهبی انتشارات نظری به شهروندان نمازگزار نیز از دیگر بخش های این برنامه است.

مساجد منطقه ۲۲ تا دوم تیر ماه میزبان نمازگزاران و روزه داران است وعلاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌ تلفن‌: ۴۴۱۳۷۰۶۰تماس بگیرند.

فارس/