تأسیس رژیم اسرائیل برای سلطه بر جهان اسلام بود

· مسئلۀ اسرائیل غاصب و مسئلۀ فلسطین مظلوم، یک مسئلۀ مربوط به یک سرزمین نیست که فقط به منطقۀ فلسطین محدود باشد. در سایر کشورهای جهان نیز، کشتارها و ظلم‌های زیادی صورت می‌گیرد و گروه‌هایی به جان یکدیگر می‌افتند ولی موضوع اسرائیل با این درگیری‌ها فرق می‌کند.

· از ابتدای انقلاب تاکنون، بزرگان انقلاب، حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری، مسئلۀ قدس و صهیونیسم جزو مسائل اصلی مسلمانان خوانده‌اند، برای اینکه این موضوع اصلاً موضوع داخلی یک کشور نیست. فلسفۀ تأسیس رژیم غاصب و جنایتکار اسرائیل این بوده است که کلّ منطقه و جهان اسلام، تحت ستم و سلطه قرار گیرد.

· همین الان می‌بینید که جریان‌های تکفیری اسلحۀ خود را از اسرائیل می‌گیرند، مجروحان جریان‌های تروریستی در بیمارستان‌های فلسطین اشغالی مداوا می‌شوند و حتی برخی از آنها حقوق ماهیانۀ خودشان را مستقیماً از دولت صهیونیست دریافت می‌کنند. عناصر دست‌نشاندۀ استکبار در منطقه نیز – که دیکتاتورهایی هستند که ظالم به مردم خودشان هستند و به اسلام خیانت می‌کنند- تمام دستورات خودشان را از اتاق فرماندهی این رژیم غاصب می‌گیرند.

· نباید به مسئلۀ اسرائیل و فلسطین، ساده‌لوحانه نگاه کرد و تصور کرد که اسرائیل فقط برای گرفتن یک سرزمین است؛ اسرائیل برای تحت سلطه گرفتن کل جهان اسلام در این نقطه تعبیه شده است.

مقاومت مظلومان غزّه، به نفع تمام کشورهای اسلامی است

· متاسفانه به این مطلب کمتر توجه می‌شود که الان مسلمانان و مجاهدان غزه در خطّ مقدم مقاومت در مقابل اصلیترین دشمن اسلام می‌جنگند و تمام مسلمانان از این مقاومت بهره‌مند می‌شوند. به همین دلیل اگر به سبب برخی موانع سیاسی فعلاً جهان اسلام نمی‌تواند در این جبهه حضور پیدا کند، لکن همه وظیفه دارند بیشترین کمک‌های خود را به این خط مقدم مقاومت برسانند. اسرائیل دشمن درجۀ اول تمام مسلمانان است و اگر مقاومت غزّه نباشد مقاومت لبنان باید جلوی اسرائیل بایستد، اگر مقاومت لبنان نباشد، کشورهای بعدی باید جلوی این حیوان وحشی بایستند و بعد هم نوبت به خود ایران می‌رسد. و اکنون که امکان حضور فیزیکی ایران و کشورهای دیگر در این نبرد نیست، باید با حداکثر توان و امکانات به نیروهای خط مقدم کمک کرد، همچنانکه در آن طرف، امریکا و کشورهای غربی خبیث به همینطور از صهیونیستها حمایت می‌کنند.

· مقاومت مظلومان غزّه، به نفع تمام کشورهای اسلامی است و همۀ ملت‌های مسلمان، مدیون این مظلومانی هستند که دارند در مقابل دشمنان، مقاومت می‌کنند. چون مسئلۀ رژیم اسرائیل، فقط فلسطین نیست. اگر به لحاظ تاریخی به مسئلۀ اسرائیل نگاه کنیم می‌بینیم که آنها رسماً می‌گفتند که ما باید از نیل تا فرات را بگیریم. یعنی می‌خواستند تا همین همسایگی ما پیش بیایند. تازه مسئلۀ آنها فقط همین سرزمین‌‌گشایی هم نیست. مسئلۀ آنها این است که یک پایگاهی درست کنند تا همۀ منطقه را تحت سیطرۀ کفر و استکبار قرار دهند.

· چرا کشورهای غربی بدون چون و چرا از اسرائیل حمایت می‌کنند؟ اما بعضی‌ها در داخل کشور ما در حمایت از فلسطین تردیدافکنی می‌کنند؟ چون کشورهای غربی می‌دانند اگر اسرائیل را در این منطقه از دست دهند، نفت منطقه را هم دیگر نمی‌توانند این‌طور مجانی ببرند، دیگر نمی‌توانند از دیکتاتورهای منطقه، این‌طور راحت حمایت کنند و از تروریست‌های منطقه به نفع خودشان سود ببرند. اما برخی سیاسیون ما تمام‌قد از فلسطین دفاع نمی‌کنند و علیه اسرائیل سخن نمی‌گویند.

· این موجب بسی حیرت و تاسف است که سران خبیث کشورهای غربی می‌فهمند که حمایت از اسرائیل حمایت از منافع نامشروع خودشان است و بدون چون و چرا از اسرائیل حمایت می‌کنند، اما برخی از سیاسیون کشورهای اسلامی نمی‌فهمند که هرگونه حمایت و پشتیبانی از مظلومان غزه، علاوه بر وظیفۀ الهی و یاری کردن به مظلوم، در جهت نابودی دشمن خونی جهان اسلام و تأمین منافع تک‌تک کشورهای اسلامی است.

اگر اسرائیل از بین برود، ظلم در جهان اسلام به حداقل میرسد

· اگر اسرائیل از بین برود، انفجارهای عراق هم از بین خواهد رفت، محاصره‌های اقتصادی کشورهای اهل مقاومت، از جمله ایران نیز از بین خواهد رفت. چون هیمنۀ استکبار فروخواهد ریخت و دیگر قدرتی ندارد که بخواهد زور بگوید.

· مسئلۀ اسرائیل موضوعی محدود به فلسطین یا حتی محدود به ملت عرب و خاورمیانه نیست. و حتی به موضوعات داخلی کشورها هم ربطی ندارد. سال‌ها قبل برخی از افراد نادان، مشکلات فلسطینی‌ها را با برخی از مشکلات مظلومان یا مسلمانان در سایر نقاط جهان مقایسه می‌کردند در حالی که موضوع اسرائیل با یک نزاع داخلی تفاوت دارد. ظلمی که در مسئلۀ اسرائیل طراحی شده، ظلم به تمام جهان اسلام است. این یک وجه از اهمیت موضوع قدس و نابودی رژیم غاصب آن است.

جهان غرب،جهان تحت سیطرۀ مافیای جهانی صهیونیسم است

· از جهت دیگر، ما در جهان با یک مشکل بزرگتری مواجه هستیم که دیگر فقط مشکل جهان اسلام نیست، بلکه مشکل تمدن غرب است که دارد کلّ بشریت را تحت ستم قرار می‌دهد. یعنی مردم آمریکا و مردم اروپا هم تحت این ستمِ جهانی قرار دارند.

· جهان غرب، جهان آزاد نیست، بلکه جهانی تحت سیطرۀ استکبار و مافیای جهانی صهیونیسم است. آیا مردم اروپا راضی هستند که مردم غزه قتل عام شوند؟! آیا مردم اروپایی راضی هستند که این‌قدر در محرومیت‌های اقتصادی باقی بمانند؟! مردمان دیگر نقاط دنیا مثل ژاپن و سایر کشورها، آیا راضی هستند که صهیونیست‌ها به عنوان سرمایه‌داران بزرگ، سودهای کلان آنها را چپاول کنند و حداکثر به آنها به عنوان کارمندان مرفّه، یک حقوقی بدهند؟!

مسیحیان دومین گروه عظیم مظلومان جهان، بعد از مسلمانان هستند

· اگر مافیای جهانی صهیونیسم نابود نشود، فساد اقتصادی بیشتر خواهد شد و همۀ عالم را می‌گیرد و فساد فرهنگی، ملت‌ها را بیشتر نابود خواهد کرد. کمااینکه طبق بررسی‌ها و تحقیقات صورت‌گرفته، تا چند سال آینده در اروپا نژاد سالم اروپایی منقرض خواهد شد. یعنی فرزندی که پدر و مادرش هر دو اروپایی باشند، دیگر وجود نخواهد داشت. از بس که در اروپا، خانواده به انحطاط رفته است و نسل‌ها در حال نابودی است.

· جهان مسیحیت نیز تحت ستم این نظام استکباری حاکم بر جهان است. مسیحیان عالم نیز بعد از مسلمانان، دومین گروه عظیم مظلومان جهان هستند که البته این مظلومیت را به صورت دیگری در آنها شاهد هستیم. درست است که در جهان مسیحیت، به ظاهر قتل و کشتار نمی‌شود ولی انواع و اقسام ظلم‌ها، دارد به آنها صورت می‌گیرد که یکی از آنها انحطاط فرهنگی است. نابودی اسرائیل، به عنوان شیشۀ عمر استکبار، نجات تمام ملت‌های اسیر صهیونیست در اروپا و آمریکا را هم در پی دارد.

اسرائیل میوۀ اصلی لیبرال دموکراسی و تمدن غرب است

· مسئلۀ استکبار جهانی که بیش از یکصد سال است پشت سر لیبرال دموکراسی پنهان شده است، در فلسطین حل خواهد شد. چون اسرائیل خون‌آشام، این ولیدۀ نامشروع استکبار جهانی در واقع نتیجه و میوۀ اصلی لیبرال دموکراسی است. وقتی شما بتوانید اسرائیل را از بین ببرید، در واقع شیشۀ عمر استکبار را شکسته‌اید.

· تصور نکنیم که دموکراسی غربی و لیبرالیسم چیز خوبی است، اما یک اشتباه مرتکب شده و آن هم حمایت از اسرائیل است! این یک نگاه ساده‌لوحانه است. اسرائیل خون‌آشام میوۀ اصلی لیبرال دموکراسی و تمدن غرب است. نه اینکه لیبرال دموکراسی، میوه‌ها و آثار خوبی داشته و فقط در همین یک مسئله (اسرائیل) اشتباه کرده باشد. مثل یک آدمی که مرامش خوب است ولی در این میان، یک خطای فاحشی مرتکب شده باشد. اینطور نیست.

· دموکراسی اساساً توسط اشرافیت مدرن طراحی ‌شده است. دموکراسی طراحی شده تا قدرت‌های ثروتمند و زورگو بتوانند در پوشش به اصطلاح مردمسالاری حکومت کنند. این قدرت‌ها در قالب دموکراسی‌های دروغین، مردم را فریب می‌دهند و در نهایت به همین جنایت‌ها می‌رسند. به همین دلیل است که دولت‌های غربی این‌قدر بی‌چون و چرا از اسرائیل حمایت می‌کنند. به همین دلیل است که به خاطر اسرائیل، حاضرند تمام شعارهای فریبدۀ حقوق بشری و به ظاهر انسان‌دوستانۀ خود را زیر پا بگذارند و خودشان را رسوا کنند.

اسرائیل شیشۀ عمر استکبار جهانی است

· شما با نابود کردن اسرائیل در واقع دو نتیجۀ بسیار مهم خواهید گرفت: 1- جهان اسلام را از ستم نجات می‌دهید. 2- جهان بشریت را از شرّ استکبار جهانی نجات خواهید داد. نابودی اسرائیل قدم بزرگی برای فروپاشی استکبار است.

· چرا تمام صهیونیست‌های ثروتمند عالم و هم‌پیمانان غربی‌شان در دفاع از اسرائیل ایستاده‌اند؟ چرا در حمایت بی‌چون و چرا و نامحدود از اسرائیل، برای خودشان سهمیۀ رسمی قائل هستند و این هزینه‌ها را می‌پردازند؟ علت آن است که اسرائیل شیشۀ عمر استکبار جهانی است. اگر اسرائیل نابود شود، حتی مردم آمریکا هم از استکبار جهانی -که به آنها نیز دارد ستم می‌کند- خلاص خواهند شد.

امیدواریم با نابودی صهیونیسم مقدمات ظهور بیش از پیش فراهم شود

· مسئلۀ اسرائیل، گرانیگاه ظلم و ستم در جهان است. ما امیدواریم صهیونیسم به دست مقاومت و نیروهای مسلمان، نابود شود و از بین برود، و مقدمات ظهور بیش از پیش فراهم شود. ظلم فاحش صهیونیست‌ها واقعاً تنفر برانگیز است. نمایندۀ مجلس رژیم صهیونیستی، رسماً می‌گوید: درست است که ما نمی‌توانیم دویست میلیون عرب را بکُشیم، ولی لااقل می‌توانیم دو میلیون اهالی غزه را قتل عام کنیم! رئیس دولت صهیونیستی رسماً به وزیر امور خارجۀ آمریکا می‌گوید: شما می‌خواهید دربارۀ خراب شدن بیمارستان‌ها با ما صحبت کنید، ولی ما در این‌باره به شما توضیحی نمی‌دهیم! وزیر خارجۀ آمریکا هم می‌گوید: بله قربان! و سرش را پایین می‌اندازد و می‌رود. همۀ این سیاستمداران غربی، عروسک‌های خیمه‌شب‌بازی هستند و در مقابل مافیای بین الملل صهیونیسم، برده و مطیع به شمار می آیند.

اگر اسرائیل این قتل عام‌ها را انجام نمی‌داد، باز هم مشروع نبود

· موضوع فلسطین و صهیونیست‌ها، اصلاً مسئلۀ ساده‌ای نیست و فراتر از چند قتل عام است. حتی اگر اسرائیل این قتل عام‌ها را انجام نمی‌داد، باز هم یک غدۀ سرطانی بود و باید از ریشه کنده می‌شد. برای اینکه اساس ظلم و جور در عالم را همین جریان صهیونیسم بین‌المللی بنیاد نهاده است که تجلیگاه اصلی‌اش همین اسرائیل است. اگر می‌خواهید در تمام جهان، ظلم برچیده شود، باید اول اینجا را درست کنید.

· امروز در آفریقا گروه‌هایی درست شده‌‌اند که جنایت می‌کنند و انسان‌های مظلوم مسلمان و غیرمسلمان را می‌کُشند. اگر ریشۀ اینها را جست وجو کنید خواهید دید که این‌ها نیز در دست صهیونیسم بین‌الملل هستند. ریشۀ هر بدبختی و فقری در عالم، در همین مسئله است. ریشۀ جریان‌های تکفیری و هر فسادی در منطقه به صهیونیستها برمی‌گردد.