استاندار گیلان تأکید کرد: باید از ظرفیت فضای مجازی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی شهدای شاخص به نسل جوان استفاده شود.

ارسلان زارع استاندار گیلان

ارسلان زارع استاندار گیلان

به گزارش سراج۸ ،ارسلان زارع در حاشیه مراسم گلباران محل شهادت شهیدان انصاری و نورانی تنها استاندار شهید کشور و معاون عمرانی وی، با اشاره به ویژگی‌های اخلاقی و شخصیتی شهید انصاری، اظهار کرد: برگزاری مراسم گرامیداشت که هر ساله به مناسبت سالروز شهادت این دو شهید بزرگوار در استان گیلان برپا می‌شود به منظور قدرشناسی از خدمات شهیدان انصاری و نورانی است.

زارع در ادامه به خدمات ماندگار شهیدان انصاری و نورانی به مردم استان گیلان اشاره کرد و افزود: هر مسئولی که خدمت خالصانه به مردم انجام دهد در یادها ماندگار بوده و مورد تکریم واقع می‌شود.

وی با اشاره به اینکه توکل به خداوند متعال، خلوص نیت، مردم‌داری، تواضع، سخت‌کوشی و انگیزه وافر خدمت به مردم از مهم‌ترین ویژگی‌های شخصیتی این دو شهید بزرگوار بود، تصریح کرد: باید شخصیت شهیدان انصاری و نورانی برای جامعه به ویژه نسل جوان استان گیلان تبیین و تشریح شود.

زارع با بیان اینکه به واسطه شیوع ویروس کرونا مراسم بزرگداشت سالروز شهادت این دو شهید بزرگوار به صورت تلویزیونی برگزار خواهد شد، افزود باید از ظرفیت فضای مجازی و ابزارهای رسانه‌ای برای معرفی ویژگی‌های شهیدان به نسل جوان استفاده شود.

وی خواستار اهتمام ویژه رسانه و صدا و سیما در زمینه ترویج فرهنگ والای ایثار و شهادت به ویژه اندیشه‌های این دو شهید گرامی تأکید کرد.

منبع:مهر

انتهای پیام/