سلسله نشست‌های کارگروه تخصصی سفیران فرهنگ مهدویت با محوریت فلسفه و ضرورت مهدویت در جامعه و آسیب شناسی فرهنگ انتظار از امروز (۲۱ اردیبهشت) در آستارا آغاز شد.

وی افزود: سلسله نشست‌های کارگروه تخصصی سفیران فرهنگ مهدویت به مدت ۶ روز در مسجد حضرت محمد رسول الله(صلی الله علیه و آله و سلم) برگزار می‌شود.

دبیر کارگروه مهدویت بندر آستارا تصریح کرد:  آسیب‌شناسی فرهنگ انتظار، غرب و مهدویت، مفهوم آخرالزمان در مهدویت، بررسی کارکردی دکترین مهدویت، ارتباط با حضرت و تکلیف شیعیان در عصر غیبت، آسیب‌شناسی سیاسی و اجتماعی مهدویت و مدعیان ظهور از جمله مباحثی است که در سلسله نشست‌های کارگروه تخصصی مهدویت مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

وی به فلسفه و ضرورت بحث مهدویت در جوامع اسلامی اشاره و اضافه کرد: برگزاری چنین سلسله نشست‌هایی در سطح شهرستان به ‌ویژه در بین نوجوانان و جوانان کشور که در تیر راس تهدیدات و آسیب‌های دشمنان قرار دارند تاثیر گذار است.

دبیر کارگروه مهدویت بندر آستارا ادامه داد: امیدواریم این سلسله نشست ها بتواند در راستای ترویج فرهنگ مهدویت و پاسخ به شبهات و پرسش های مهدوی برای همه علاقه مندان موثر واقع شود.

عزیززاده گفت: سلسله نشست‌های کارگروه تخصصی مهدویت به همت دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد آستارا، کانون تخصصی مهدویت، پایگاه بسیج شیارکار و کانون فرهنگی هنری شهدای گمنام و با حضور اساتید حوزه علیمه و دانشگاه برگزار می‌شود.