ثبت نام برای اکران‌های دانشگاهی انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» از امروز ۲۳ آبان ماه آغاز شد.  متقاضیان اکران دانشگاهی این انیمیشن می توانند از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ شب با شماره تلفن ۰۹۳۸۴۴۶۰۳۴۴ تماس بگیرند.

اکران فیلم سینمایی «شاهزاده روم» به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه‌کنندگی حامد جعفری که محصول سینمایی گروه «هنر پویا» (کنسرسیوم مشترک موسسات فرهنگی هنری هفت سنگ و سلوک افلاکیان) است، از سیزدهم آبان ماه در سینماهای سراسر کشور آغاز گردیده و تاکنون با استقبال خوب مخاطبان مواجه شده است.

انیمیشن «شاهزاده روم» قصه عاشقی و دلدادگی بانویی پاکدامن و مسیحی از سلاله شمعون از حواریون حضرت مسیح(ع) است که با مردی از نوادگان پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) ازدواج می‌کند و ثمره این ازدواج فرزندی نیک سرشت است که در آینده‌ای نزدیک، جهان را پر از عدل و داد خواهد کرد.

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی درباره فروش فیلم «شاهزاده روم» تا روز گذشته ۲۲ آبان‌ماه گفت: فروش فیلم بسیار خوب بوده است و تاکنون به فروش ۱۱۵میلیون تومانی دست یافته است و شب گذشته به فروش ۳۰میلیون تومان رسید.

وی درباره فروش فیلم در شهرستان‌ها گفت: از سه شنبه هفته گذشته فیلم در شهرستان ها اکران شده است هنوز آمار دقیقی در دست نیست اما اقبال مخاطبین در شهرستان هم بسیار خوب بوده است.