دبیرستان غیر دولتی مبنا برای سال تحصیلی ۹۵-۹۶ برای پایه های هفتم، هشتم و نهم ثبت نام می نماید. این دبیرستان با رویکرد تربیتی و با شعار اهتمام ویژه بر تربیت اسلامی راه اندازی شده است. مؤسس و مدیر این مدرسه، حجت الاسلام امینی، دانش آموخته حوزه و دانشگاه می باشد.

این مدرسه در واقع پاسخی مناسب به خانواده هایی است که نگران امور تربیتی فرزندان خود در حساس ترین دوره تحصیل به ویژه در حوالی سن بلوغ هستند.

وی افزود: درست است که شعار این مدرسه ” اهتمام ویژه بر تربیت اسلامی” است، اما این بدان معنا نیست که در مقوله آموزش کم گذاشته شود. خیر، کادر آموزشی از اساتید مجرب و با سابقه آموزش و پرورش و دانشجویان مرتبط با رشته های تحصیلی است.

برخی از ویژگی های این آموزشگاه از زبان مدیر آن عبارتند از:

  • تقدم کیفیت آموزش و پرورش بر کمیت دانش آموزان؛
  • با تعطیلی مدارس (به ویژه در تابستان)، پرورش و آموزش تعطیل نمی شود؛
  • مشارکت و همکاری با اولیاء در تربیت صحیح فرزندان؛
  • توجه جدی به فعالیت های فرهنگی و فوق برنامه ها جهت کشف و هدایت استعدادها؛
  • فعالیت آموزشی و پرورشی توأمان به منظور برقراری تعادل بین علم و ایمان؛
  • توجه ویژه به استفاده مؤثر از تربیت بدنی در رشد فکری، جسمی و افزایش نشاط دانش آموز؛
  • توجه و مدیریت روابط نوجوانان و مناسبات اجتماعی آنان با همسالان و والدین؛
  • ایجاد رغبت و شوق با استفاده از روش های غیرمستقیم به منظور پرورش حس مذهبی براساس فطرت (مدیریت روابط در برنامه های اردویی، مسابقات، برگزاری جلسات هم اندیشی و …)

پیش ثبت نام مدرسه “مبنا” از طریق سایت www.mabnaqe.com صورت می پذیرد. پس از پیش ثبت نام و بررسی فرم ها، زمان برگزاری جلسه توجیهی با حضور خانواده ها و دانش آموزان عزیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

ثبت نام در مدرسه محدود بوده و جهت وصول به ویژگی های فوق، کلاس‌ها در مدرسه “مبنا” ۱۵ نفره هستند.

گفتنی است آقای محمد علی امینی، مدرس دانشگاه، مدیر عامل مؤسسه یاران موعود و دارای تجربه بیش از ۲۰ سال فعالیت در مجموعه های تربیت محور و مدیریت مجموعه های آموزشی و پرورشی است.

آدرس دبیرستان: رشت، امین الضرب (روبروی پارک ملت)، ابتدای کوی آزاده، پلاک ۳۳ (که در حال حاضر عملیات زیباسازی محیطی آن صورت میگیرد.)

جهت ارتباط با مدیریت و ایراد هرگونه سوال و رفع ابهام با این شماره تماس حاصل فرمایید. محمد علی امینی ۰۹۱۲۷۵۴۴۶۰۶

دبیرستان-مبنا