محمد خراسانی زاده در خصوص آخرین وضعیت برگزاری نمایشگاه اظهار داشت: ثبت نام برای دریافت غرفه در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی 25 مردادماه به پایان رسیده و به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.علی رغم اینكه ما در این نمایشگاه ظرفیت ارائه ۳۰۰ غرفه به متقاضیان را داریم اما تاكنون ۴۲۰ متقاضی در این مورد ثبت نام كرده اند.

وی در ادامه افزود: به دلیل استقبال فراوان متقاضیان برای شرکت در این نمایشگاه،مهلت ثبت نام مجددا تمدید نخواهد شد و لازم است از همین جا از تمامی مجموعه هایی که در این نمایشگاه ثبت نام کرده اند تشکر و قدردانی نمایم.

سخنگوی نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی با بیان این که برگزاری نماز جمعه در مصلی تهران باعث برگزاری این نمایشگاه در بوستان گفتگو شده است خاطرنشان کرد:به دلیل برگزاری نماز جمعه و تداخل نمایشگاه با این فریضه مجبور به برگزاری در بوستان گفتگو شدیم.

خراسانی زاده در ادامه تصریح داشت: با توجه به اینكه محل برگزاری نمایشگاه، سالن های نمایشگاهی بوستان گفت وگوست و محدودیت فضا وجود دارد، در حال رایزنی هستیم تا تعداد غرفه ها را از ۳۰۰ غرفه افزایش دهیم در غیر این صورت بر اساس كیفیت تولیدات متقاضیان اولویت بندی می كنیم.

وی با بیان اینکه معیارهایی برای حذف برخی از متقاضیان به دلیل کمبود جا در محل نمایشگاه اتخاذ نموده ایم افزود:بر حسب کیفیت کار و حوزه مورد فعالیت برخی از مجموعه ها مجبور هستیم که برخی از متقاضیان را حذف کنیم.البته تلاش خواهیم کرد که فضای بیرون از نمایشگاه را برای برخی از متقاضیان مهیا کنیم.